#
#
اخبار اقتصادی بورس

صندوق‌های مکانیزه فروش امسال اجرایی می‌شود

صندوق‌های مکانیزه فروش امسال اجرایی می‌شود
کد: 36808   تاریخ انتشار :۱۶ مهر ۱۳۹۸ ساعت ۲۱:۰۰

وزیر اقتصاد در پاسخ به سؤال درباره زمان به‌کارگیری صندوق‌های مکانیزه فروش نیز گفت: شورای محترم نگهبان، بعد از بررسی این موضوع، ۲ ایراد را به آن وارد کرده است و در حال حاضر برای رفع این ۲ ایراد، به مجلس بازگشته است که پس از رفع آن‌ها، ابلاغ شده و به قانون تبدیل می‌شود.

  • به گزارش TsePress وزیر اقتصاد در پاسخ به سؤال تسنیم درباره زمان به‌کارگیری صندوق‌های مکانیزه فروش نیز گفت: شورای محترم نگهبان، بعد از بررسی این موضوع، ۲ ایراد را به آن وارد کرده است و در حال حاضر برای رفع این ۲ ایراد، به مجلس بازگشته است که پس از رفع آن‌ها، ابلاغ شده و به قانون تبدیل می‌شود.
  • وی در پاسخ به این سؤال که "آیا امسال باید منتظر اجرایی شدن آن باشیم یا خیر؟" خاطرنشان کرد: با توجه به اینکه ۲ ایراد مطرح‌شده، ایرادات جزئی است حتماً این ۲ ایراد رفع خواهد شد و امسال اجرایی می‌شود.

بورس تهران   صندوق فروش مکانیزه   مداران   مرقام   

نظرات(0)

شما هم میتوانید اولین نظر خود را ثبت نمایید.


Notice: Undefined variable: user_ID in /home/tsepress/public_html/wp-content/themes/tsepress-theme/comments.php on line 70

Notice: ob_end_flush(): failed to send buffer of zlib output compression (0) in /home/tsepress/public_html/wp-includes/functions.php on line 5219