#
#
اخبار اقتصادی بورس

فولادی ها خواستار رفع موانع تولید در دوران تحریم هستند

فولادی ها خواستار رفع موانع تولید در دوران تحریم هستند
کد: 37126   تاریخ انتشار :۷ آبان ۱۳۹۸ ساعت ۲۰:۲۹

مهندس حمیدرضا عظیمیان، مدیرعامل فولاد مبارکه اصفهان در گفت و گوی اختصاصی با چیلان تصریح کرد: رفع موانع تولید بهترین اقدامی است که برای مقابله با تحریم ها می توان انجام داد.

  • به گزارش TsePress عظیمیان اقداماتی را که برای کاستن از مشکلات شرکت های فولادی در حوزه تأمین مواد اولیه صورت گرفته اند، اینگونه بیان کرد: افزایش عوارض بر صادرات سنگ آهن که با مذاکرات فشرده شرکت های فولادی و همراهی انجمن فولاد و هم صدای دولتمردان در جلوگیری از خام فروشی صورت گرفت تا حدودی توانست از مشکلات شرکت های فولادی در حوزه تأمین مواد اولیه بکاهد.
  • وی با تأکید بر اینکه رفع موانع تولید بهترین اقدامی است که برای مقابله با تحریم ها می توان انجام داد، گفت: چرخ واحدهای تولیدی باید با افزایش تولید و افزایش صادرات بچرخد و هر مانعی در راه تولید و صادرات باید به سرعت برداشته شود.

بورس تهران   فولاد   فولاد مبارکه اصفهان   

نظرات(0)

شما هم میتوانید اولین نظر خود را ثبت نمایید.


Notice: Undefined variable: user_ID in /home/tsepress/public_html/wp-content/themes/tsepress-theme/comments.php on line 70

Notice: ob_end_flush(): failed to send buffer of zlib output compression (0) in /home/tsepress/public_html/wp-includes/functions.php on line 5219