#
#
اخبار اقتصادی بورس

تلاش سهامداران برای تأمین سرمایه در گردش آذرآب

تلاش سهامداران برای تأمین سرمایه در گردش آذرآب
کد: 37227   تاریخ انتشار :۲۱ آبان ۱۳۹۸ ساعت ۲۰:۱۴

مدیرعامل بانک کشاورزی گفت: سهامداران شرکت آذرآب تلاش می‌کنند تا سرمایه در گردش مورد نیاز برای رونق تولید را در این شرکت فراهم کنند.

  • به گزارش TsePress  روح الله خدارحمی در گفت‌وگو با خبرنگار اقتصادی خبرگزاری فارس،‌ درباره جلسه ۳ وزیر درباره حل مشکل هپکو و آذرآب گفت: هپکو ربطی به بانک کشاورزی ندارد، اما در مورد آذرآب ما از دو سال قبل حقوق کارگران را  از محل کار و تولید در این شرکت می‌پردازیم و اکنون نیز تلاش می‌کنیم سرمایه در گردش برای این شرکت فراهم کنیم تا دوباره رونق کار و تولید به این شرکت برگردد و این خبر خوبی برای شرکت صنایع آذرآب به شمار می‌رود.
  • مدیرعامل بانک کشاورزی گفت: قرار شد سرمایه در گردش دراختیار این شرکت قرار دهیم تا کار روی روال بیفتد و کار و تولید انجام شود و حقوق کارگران پرداخت شود و این طبق توافق دولت با استانداری استان مرکزی است که تسهیلاتی در چارچوب ضوابط به این شرکت بدهیم، تا هم مشکلات شرکت کمتر شود و هم حقوق کارگران را بدهیم.
  • وی در مورد اینکه آیا قرار است ۱۵ میلیارد تومان برای سرمایه در گردش به آذرآب تسهیلات داده شود، گفت: لازم نیست رقم ذکر کنید و فقط این را بدانید که طبق هماهنگی دولت و استانداری مقرر شده سهامداران برای رفع مشکلات این شرکت پرداخت حقوق کارگران اقداماتی را انجام دهند.
  • مدیرعامل بانک کشاورزی در پاسخ به این پرسش که آیا تلاشی برای جذب ۶۰ میلیارد تومان طلب آذرآب از شرکت‌های دیگر انجام می‌شود، گفت: در مورد مسائل داخلی شرکت اطلاعی ندارم، فقط این را می‌دانم که هر شرکتی هم مطالباتی دارد و هم بدهی‌هایی دارد و در شرکت آذرآب مدیریت حرفه‌ای مستقر است که تلاش می‌کنند کار و تقاضا برای شرکت فراهم کنند و قراردادهای خوبی در آینده با مجموعه‌های دیگر منعقد کنند.
  • خدارحمی تأکید کرد: همه تلاش‌ها بر این است که کار و تولید در آذرآب سامان پیدا کند و شرکت آذرآب یک شرکت کارآمد و بزرگی است که باید سر پا شود و باید مدیران این شرکت برای عقد قراردادهای جدید تلاش کنند.

بورس تهران   صنایع آذر آب   فاذر   

نظرات(0)

شما هم میتوانید اولین نظر خود را ثبت نمایید.


Notice: Undefined variable: user_ID in /home/tsepress/public_html/wp-content/themes/tsepress-theme/comments.php on line 70

Notice: ob_end_flush(): failed to send buffer of zlib output compression (0) in /home/tsepress/public_html/wp-includes/functions.php on line 5219