#
#
اخبار اقتصادی بورس

«درآلو» کلیدی‌ترین طرح توسعه شرکت مس است

«درآلو» کلیدی‌ترین طرح توسعه شرکت مس است
کد: 38312   تاریخ انتشار :۱۱ بهمن ۱۳۹۸ ساعت ۱۱:۳۷

اردشیر سعدمحمدی مدیرعامل شرکت مس با بیان این‌که کلیدی‌ترین طرح توسعه ما در حال حاضر معدن مس درآلو است که ظرفیت تولید ۱۵۰ هزار تن کنسانتره مس را خواهد داشت گفت: تمام تلاش خود را خواهیم کرد که این پروژه تا پایان سال آینده وارد مدار تولید شود.

  • به گزارش TsePress اردشیر سعدمحمدی با اعلام این خبر افزود: این پروژه به‌تنهایی بیش از ۱۵۰۰ میلیارد تومان به گردش مالی شرکت مس اضافه خواهد کرد.
  • وی تصریح کرد: علاوه بر این، برای فاز ۳ تغلیظ سرچشمه و فاز ۲ میدوک برنامه‌ریزی کرده‌ایم تا این پروژه‌ها را طراحی و عملیاتی کنیم.
  • سعد محمدی ادامه داد: با بهره‌برداری از کارخانجات اسید و با توجه به قیمت کم اسید در نظر داریم با مشارکت بخش خصوصی کارخانه تولید اسید فسفریک که قیمت جهانی حدود ۶۰۰ دلار است را طراحی و راه‌اندازی کنیم.
  • مدیرعامل شرکت مس با اعلام این‌که مذاکرات مربوط به نوسازی و خرید تجهیزات روز انجام شده است و در حال عملیاتی شدن است گفت: برای پیشبرد طرح‌های توسعه نیازمند افزایش حجم عملیات معدنکاری هستیم که در حال حاضر در حدود ۱۸۰ میلیون مترمکعب است و برای تحقق این اهداف نیاز داریم که به بیش از ۳۰۰ میلیون تن در سال برسیم.
  • سعدمحمدی در پایان با تشکر از همراهی تمامی پرسنل صنعت مس و سهامداران شرکت برای خلق این موفقیت‌های پی‌درپی گفت: برای توسعه شرکت مس برنامه داریم و مس هدفمند است و با همراهی همه پرسنل و سهامداران روزهای قشنگی را برای مس به وجود می‌آوریم و شرکت مس را به شرکت اول کشور تبدیل خواهیم کرد.

بورس تهران   فملی   

نظرات(0)

شما هم میتوانید اولین نظر خود را ثبت نمایید.


Notice: Undefined variable: user_ID in /home/tsepress/public_html/wp-content/themes/tsepress-theme/comments.php on line 70

Notice: ob_end_flush(): failed to send buffer of zlib output compression (0) in /home/tsepress/public_html/wp-includes/functions.php on line 5219