#
#
اخبار اقتصادی بورس

امضای تفاهم‌نامه مشترک همکاری بین صدر تامین و تهیه و تولید مواد معدنی

امضای تفاهم‌نامه مشترک همکاری بین صدر تامین و تهیه و تولید مواد معدنی
کد: 38370   تاریخ انتشار :۱۳ بهمن ۱۳۹۸ ساعت ۱۹:۰۱

تفاهم‌نامه مشترک همکاری بین صدر تامین و تهیه و تولید مواد معدنی در طرح احیا و توسعه معادن امضا شد.

  • به گزارش TsePress به نقل از شستا رسانه و به نقل از روابط عمومی تاصیکو، خداداد غریب‌پور، رییس ایمیدرو و معاون وزیر صمت در جلسه امضا تفاهم‌نامه بین صدر تامین وابسته به شستا و شرکت تهیه و تولید مواد معدنی ایران در راستای همکاری در طرح احیا فعال‌سازی و توسعه معادن کوچک مقیاس، گفت: بازسازی معادن کوچک و احیا آن در سال ۱۳۹۸ شتاب گرفت و براساس آمار در حال حاضر ۱۳۳ معدن اقدام نهایی، ۴۷۷ معدن اقدام کلینیکی و راه حل ارائه شده ، ۱۲۹۰ معدن مورد پایش قرار گرفته اند.
  • وی ادامه داد: ایمیدرو مشارکت گسترده ای با بخش خصوصی داشته و مجموعه آمار اعلام شده از تعداد ۳۱ استان کشور حاصل شده است. امضا تفاهم نامه نیز در راستای سیاست‌های ایمیدرو و وزارت صمت است و امیدواریم رخداد های قابل توجهی را شاهد باشیم.
  • در ادامه غلامرضا سلیمانی، مدیر عامل صدر تامین اظهار داشت: تاصیکو به عنوان هلدینگ معدنی شستا براساس سیاست‌های شرکت سرمایه گذاری تامین اجتماعی، وزارت تعاون، کار و رفاه اجتماعی همواره حرکت کرده است و تلاش دارد در این حوزه اقدامات قابل توجهی را ایجاد کند.
  • وی تصریح کرد: چشم انداز هلدینگ صدرتامین در حوزه کانی های فلزی و غیر فلزی است و اکثر شرکت های صدر تامین در بورس حاضر و سهام ارزنده ای را به ثبت رسانده اند.
  • مدیرعامل تاصیکو اظهار داشت: اساس کار ما توسعه و بهره گیری قابل قبول از ظرفیت های موجود است و ما بارها اعلام کرده ایم که با مجموعه سیاست های شرکت به دنبال صیانت از حقوق سهامداران هستیم و خواهیم بود.
  • وی درباره این تفاهمنامه گفت: ما دنبال تامین ۲۴ ماده معدنی برای ۱۴ شرکت صدر تامین در راستای تکمیل زنجیره تولید آنان هستیم از معدنی املاح ایران گرفته تا زغال‌سنگ پروده طبس؛ بر این اساس امیدوارم با امضای این تفاهم‌نامه‌ توسعه‌ای را بیش از پیش شاهد باشیم.
  • وی تاکید کرد: ۵ اسفند اولین شتابدهنده کشور رونمایی خواهد شد و مطمئن هستیم که این مهم حوزه معدن را وارد فاز دیگری در راستای حرکت رو به رشد کند.

بورس تهران   تاصیکو   صدر تامین   

نظرات(0)

شما هم میتوانید اولین نظر خود را ثبت نمایید.


Notice: Undefined variable: user_ID in /home/tsepress/public_html/wp-content/themes/tsepress-theme/comments.php on line 70

Notice: ob_end_flush(): failed to send buffer of zlib output compression (0) in /home/tsepress/public_html/wp-includes/functions.php on line 5219