۱۵ فروردین ۱۳۹۹ - 2020 3 Apr
#
اخبار اقتصادی بورس گزارش روز - شنيده ها

فعلا منتظر عرضه اولیه نباشید

فعلا منتظر عرضه اولیه نباشید
کد: 39521   تاریخ انتشار :۲۶ اسفند ۱۳۹۸ ساعت ۱۷:۳۹

عرضه اولیه جدیدی در کار نیست ؛ مبینا بنی اسدی مدیر ارتباطات فرابورس ایران در گفت و گو با خبرنگار بورس۲۴ از منتفی شدن برنامه های عرضه اولیه این بازار تا پایان سال ۱۳۹۸ خبر داد.

  • به گزارش TsePress این مقام اجرایی با بیان این که از دو هفته پیش مدیران شرکت های کارگزاری در خصوص افزایش حضور مردم در کارگزاری‌ها همزمان با عرضه‌های اولیه نگران بودند ، افزود: با توجه به ضرورت حفظ سلامت پرسنل فعال در این صنعت در برابر کرونا ویروس و جلوگیری از تجمع مردم برای خرید عرضه اولیه برای حفاظت از آن ها در برابر این بیماری ، برنامه عرضه های اولیه فرابورس ایران به تعویق افتاد و بنا بر این تصمیم تا پایان سال ۱۳۹۸ دیگر عرضه اولیه ای در فرابورس نخواهیم داشت.
  • عرضه آریا ساسول ؛ رفت تا سال ۹۹
  • او به بورس۲۴ گفت : پتروشیمی آریا ساسول آخرین شرکتی بود که قرار بود تا آخر سال فرابورسی شود اما مدیران فرابورس ایران تصمیم گرفتند برای حفظ سلامتی مردم و پرسنل فعال در بازار سرمایه فعلا این عرضه به اوایل سال ۹۹ موکول شود. بنی اسدی در برابر این سوال که آیا امکان انجام عرضه اولیه در روزهای کاری نوروز ۹۹ وجود دارد ، تاکید کرد : در این رابطه فعلا تصمیم گیری نشده و متعاقبا اطلاع رسانی دقیق تری در این خصوص خواهیم داشت.
  • درج نماد کرونا در فرابورس
  • مدیر ارتباطات فرابورس ایران همچنین از درج دو نماد کرونا۱ و کرونا۲ در این بازار خبر داد و به خبرنگار بورس۲۴ گفت : فرابورس ایران به عنوان عامل از سازمان بورس و اوراق بهادار مجوز گرفته است تا در این دو نماد کمک های بازار سرمایه را برای سیستم بهداشت و درمان کشور جمع‌ آوری کند و این حرکت درواقع استفاده از ظرفیت‌های «کراد فاندینگ» محسوب می شود و به نوعی آغاز رسمی تامین مالی جمعی در بازار سرمایه است.
  • وی در پایان یادآور شد : جزئیات این اقدام نیکوکارانه که قرار است در قالب پویش مردمی بازار سرمایه ایران شکل بگیرد، در اطلاعیه های رسمی فرابورس به زودی اعلام خواهد شد.

بورس تهران   فرابورس   

نظرات(0)

شما هم میتوانید اولین نظر خود را ثبت نمایید.

#
#
آخرین اخبار
بدهی سنگین دولت به سه بانک‌ بزرگ بورسی
۱۴ فروردین ۱۳۹۹ ساعت ۰۹:۵۳
عرضه صندوق طلای زرشوران در بورس
۱۴ فروردین ۱۳۹۹ ساعت ۰۷:۴۶
اخبار بیشتر

Notice: ob_end_flush(): failed to send buffer of zlib output compression (0) in /home/tsepress/public_html/wp-includes/functions.php on line 3818