۱۵ فروردین ۱۳۹۹ - 2020 3 Apr
#
اخبار اقتصادی بورس

رکورد تولید در شرکت فولاد کاوه جنوب کیش

رکورد تولید در شرکت فولاد کاوه جنوب کیش
کد: 39583   تاریخ انتشار :۴ فروردین ۱۳۹۹ ساعت ۱۸:۲۹

شرکت فولاد کاوه جنوب کیش با تولید یک میلیون و ۱۵۷ هزار تن فولاد در سال ۱۳۹۸ رکورد تولید سال گذشته شرکت را ۷/۱۴ درصد افزایش داد.

  • به گزارش TsePress عبدالمجید شریفی رییس هیات مدیره شرکت فولاد کاوه جنوب کیش ضمن تبریک سال جدید و تشکر از تمامی کارکنان و سهامداران محترم شرکت و مدافعان سلامت در کشور و آرزوی بهبود برای بیماران مبتلا به کرونا اعلام نمود :
  • با تلاش فولاد مردان و شیر زنان شرکت فولاد کاوه جنوب کیش رکورد جدیدی از تولید ثبت گردید که نشان از تلاش هوشمندانه کارگران ،کارمندان و مدیران این مجموعه به جهت تحقق بخشیدن به شعار رونق تولید در سال گذشته و جهش تولید در سال جاری می باشد.علیرغم وجود تحریم های گسترده و ظالمانه که بر علیه صنعت فولاد کشور در چند مرحله اعمال گردید، این شرکت توانست ۱۴۸ هزار تن افزایش تولید شمش فولادی معادل ۷/۱۴ درصد نسبت به سال گذشته به ثبت برساند .
  • با توجه به استمرار بی وقفه تولید در ایام تعطیلات نوروز تولید ۳ روزه اول سال ۱۳۹۹ به مقدار ۱۰۱۹۷ هزارتن اعلام می گردد. در راستای سیاست های وزارت محترم صمت به جهت عرضه شمش فولادی در بازارهای داخلی شرکت فولاد کاوه جنوب کیش با عرضه ۳۱۰ هزار تن فولاد در بازارهای داخلی ، رسالت خود را به جهت تامین نیازهای داخل کشور و ایجاد آرامش در بازارهای داخلی در سال۱۳۹۸ به انجام رسانده است که این مقدار نسبت به سال گذشته افزایش ۲۸% را شامل می شود.
  • صادرات شرکت به میزان ۸۸۶ هزار تن در سال ۱۳۹۸ محقق گردیده است که نسبت به سال گذشته افزایش ۲۲% را داشته است و مسوولیت انجام صادرات غیر نفتی و تامین بخشی از ارز مورد نیاز کشور به خوبی انجام پذیرفته است .
  • با توجه به اهمیت اجرای طرحهای توسعه شرکت و تکمیل فاز دوم فولاد سازی به ظرفیت ۲/۱ میلیون تن در سال ، پیگیری های مستمر و بی وقفه در سال ۱۳۹۸ انجام پذیرفته است ،تامین تجهیزات مورد نیاز در شرایط تحریمهای سنگین و مشکلات انتقال ارز بدون فوت وقت و با تصمیم گیری های به موقع در شرکت و هدایت ها و حمایت های هلدینگ کاوه پارس و تامین منابع مالی لازم توسط شرکت انجام پذیرفته است .
  • وی همچنین گفت : نصب کلیه تجهیزات خط تولید انجام شده است و فعالیت های راه اندازی سرد در حال اتمام است ،در اوج تحریم ها ترانس ۱۷۰ MVAتامین و نصب گردیده است ،اتاق های برق کلا برقرار شده و پمپ های آبرسانی (WTP)عمدتا راه اندازی شده اند. برنامه راه اندازی تجهیزات فاز دوم پروژه در ایام تعطیلات نوروز با حضور متولیان مربوطه پیگیری گردیده است.
  • در راستای سیاست های وزارت محترم بهداشت ، درمان و آموزش پزشکی و ضمن هماهنگی با مراکز محلی و استانی به جهت مقابله با شیوع ویروس کرونا و
  • مراقبت از سلامت کارکنان شرکت و تصمیمات و اقدامات به موقع و موثری توسط شرکت انجام پذیرفته که بخشهایی از آن عبارتند از : -کاهش ساعت کاری افراد به حداقل زمان ممکن و همچنین کاهش تردد افراد با کم کردن شیفت های کاری -اندازه گیری مستمر و روزانه دمای بدن کلیه افراد ورودی به شرکت -ضدعفونی کردن اماکن مختلف شرکت ،اهداء بسته های سلامت به کارکنان و خانواده های همکاران -جلوگیری از تجمع افراد به هر نحو و لغو کلیه گردهمایی ها و کلاس های آموزشی و… -آموزش نکات کلیدی در مقابله با شیوع ویروس کرونا به کارکنان توسط واحد HSE

بورس تهران   شرکت فولاد کاوه جنوب کیش   کاوه   

نظرات(0)

شما هم میتوانید اولین نظر خود را ثبت نمایید.

#
#
آخرین اخبار
بدهی سنگین دولت به سه بانک‌ بزرگ بورسی
۱۴ فروردین ۱۳۹۹ ساعت ۰۹:۵۳
عرضه صندوق طلای زرشوران در بورس
۱۴ فروردین ۱۳۹۹ ساعت ۰۷:۴۶
اخبار بیشتر

Notice: ob_end_flush(): failed to send buffer of zlib output compression (0) in /home/tsepress/public_html/wp-includes/functions.php on line 3818