۳۰ خرداد ۱۴۰۱ - 2022 20 Jun
#
#
اخبار اقتصادی بورس

واگذاری سهام مدیریتی پارس خودرو

واگذاری سهام مدیریتی پارس خودرو
کد: 47433   تاریخ انتشار :۳۰ خرداد ۱۴۰۱ ساعت ۰۹:۴۹

وزیر صنعت، معدن و تجارت گفت: در مرحله نخست واگذاری خودروسازان، شرکت‌های پارس‌ خودرو، بن رو، سایپا سیتروئن و ایران‌ خودرو خراسان واگذار خواهند شد.

  • سید رضا فاطمی امین، با اعلام این خبر اظهار داشت: با پایان یافتن قیمت‌گذاری اموال دو شرکت ایران‌ خودرو و سایپا، واگذاری‌ها آغاز خواهد شد.
  • وزیر صمت اعلام کرد: صحبت مردم در خصوص تعلق خودروسازان به دولت هم می‌تواند درست باشد و هم می‌توان گفت که این‌طور نیست، اما برای از بین رفتن این شائبه از اسفندماه سال گذشته اقدامی انجام شد.
  • به گفته وی، مرکز کانون وکلا و کارشناس رسمی قوه قضاییه تمام اموال مربوط به ایران‌خودرو و سایپا را قیمت‌گذاری کردند و نزدیک به ۷۰۰ ابلاغ در سایپا و ۶۰۰ ابلاغ در ایران‌خودرو برای کارهای مختلف صادرشده است.
  • فاطمی امین اظهار امیدواری کرد تا در هفته آینده قیمت‌گذاری تمام اموال این دو شرکت به‌ پایان برسد تا بلافاصله واگذاری را آغاز خواهیم کرد به‌ طوری‌که در مرحله نخست شرکت‌های پارس‌ خودرو، بن رو، سایپا سیتروئن و ایران‌ خودرو خراسان خواهند بود و سهام مدیریتی واگذار خواهد شد و به سمتی خواهیم رفت تا اصلاح ساختار مدیریتی در صنعت خودرو را داشته باشیم.

نظرات(0)

شما هم میتوانید اولین نظر خود را ثبت نمایید.


Notice: Undefined variable: user_ID in /home/tsepress/public_html/wp-content/themes/tsepress-theme/comments.php on line 70

Notice: ob_end_flush(): failed to send buffer of zlib output compression (0) in /home/tsepress/public_html/wp-includes/functions.php on line 5212