۳۱ شهریور ۱۴۰۲ - 2023 22 Sep
#
#
اخبار اقتصادی بورس

افزایش ۵۰ درصدی تولید شاهین و ۱۰۰ درصدی تولید کوییک

افزایش ۵۰ درصدی تولید شاهین و ۱۰۰ درصدی تولید کوییک
کد: 47505   تاریخ انتشار :۵ شهریور ۱۴۰۱ ساعت ۰۹:۴۱

گروه خودروسازی سایپا در مرداد ماه سال جاری، تولید عبور مستقیم نزدیک به ١٠٠ درصد را تجربه کرد.

  •  گروه خودروسازی سایپا در مرداد ماه سال جاری، تولید عبور مستقیم نزدیک به ١٠٠ درصد را تجربه کرد و این در حالی است که از نیمه مرداد به بعد تمامی تولیدات روزانه به صورت ۱۰۰ درصد عبور مستقیم تولید شده است و  موجودی خودروهای ناقص در این گروه خودروسازی همچنان صفر است.
  • بر اساس این گزارش، در ماه مرداد سال جاری بیش از ۲۱ درصد بیشتر از مرداد ماه سال گذشته خودرو در گروه سایپا تولید شده است. همچنین گروه سایپا در انتهای مرداد ماه افزایش ۵۰ درصدی تولید شاهین و ۱۰۰ درصدی خودروی کوییک را در کارنامه خود ثبت کرد.
  • رقم افزایش تولید محصولات گروه سایپا در حالی اتفاق افتاده است که سه خودرو پرتیراژ تیبا، تیبا ۲ و ساینا از خطوط تولید خارج و تولید کوییک و شاهین جایگزین شده است و علی رغم خروج سه خودرو پرتیراژ گروه سایپا همچنان در مسیر بی نظیر رشد تولید حرکت می کند.

نظرات(0)

شما هم میتوانید اولین نظر خود را ثبت نمایید.


Notice: Undefined variable: user_ID in /home/tsepress/public_html/wp-content/themes/tsepress-theme/comments.php on line 70

Notice: ob_end_flush(): failed to send buffer of zlib output compression (0) in /home/tsepress/public_html/wp-includes/functions.php on line 5219