#
#
اخبار اقتصادی بورس

سخنگوی قوه قضائیه: شهرداری باید هزار تاکسی برای سرویس مدرسه در اختیار تپسی قرار دهد

سخنگوی قوه قضائیه: شهرداری باید هزار تاکسی برای سرویس مدرسه در اختیار تپسی قرار دهد
کد: 47813   تاریخ انتشار :۱۸ مهر ۱۴۰۲ ساعت ۱۶:۰۳

سخنگوی قوه قضائیه اعلام کرد تپسی مکلف شده است وجوه والدینی را که از سرویس مدرسه تپسی انصراف داده‌اند را بازگرداند و شهرداری نیز باید تاکسی‌های لازم را در اختیار این شرکت قرار دهد.

  • .
  • به گزارش اخبار بورس، پس از آنکه تپسی اعلام کرد هر کاربری که از سرویس مدرسه این تاکسی اینترنت انصراف دهد می‌تواند مبلغ پرداختی را بازپس بگیرد، سخنگوی قوه قضائیه نیز بر این مساله تاکید کرد.
  • مسعود ستایشی، در نشست خبری هفتگی خود در این خصوص گفت: مدیرعامل شرکت پیشگامان فناوری و دانش آرامیس (تپسی) در ارتباط با این قضیه روز دوشنبه در دادستانی حضور یافته‌ است و خود دادستان هم در جلسه تشریف داشته‌اند. در این جلسه مقرر شده والدینی که درخواست انصراف از سرویس خدمات این شرکت را داده‌اند وجه‌ پرداختی به حساب‌شان بازگردد.
  • او همچنین گفت معاونت حمل و نقل و ترافیک شهرداری تهران باید هزار دستگاه تاکسی در اختیار تپسی قرار دهد تا کاربرانی که انصراف نداده‌اند، خدمات دریافت کنند.
  • میلاد منشی‌پور، مدیرعامل تپسی پیش از این در گفت‌وگو با فردای اقتصاد، یکی از دلایل مهم به نتیجه نرسیدن این پروژه را بدقولی شهرداری تهران دانسته و گفته بود: «آنها به ما قول داده بودند ناوگان خود را در اختیار ما قرار می‌دهند، اما ۱۰ روز مانده بود تا آغاز سال تحصیلی به ما گفتند تنها در حالتی ناوگان تاکسی خود را در اختیار ما قرار می‌دهند که ثبت‌نام را از طریق اپلیکیشن شهرزاد انجام دهید. این کار به دلایل متعدد برای ما قابل انجام نبود و به قول معروف دست ما را در پوست گردو گذاشتند.»
  • پیوست

نظرات(0)

شما هم میتوانید اولین نظر خود را ثبت نمایید.


Notice: Undefined variable: user_ID in /home/tsepress/public_html/wp-content/themes/tsepress-theme/comments.php on line 70

Notice: ob_end_flush(): failed to send buffer of zlib output compression (0) in /home/tsepress/public_html/wp-includes/functions.php on line 5219