#
#
اخبار اقتصادی بورس

آمریکایی ها باز هم از بورس تهران بازدید کردند

آمریکایی ها باز هم از بورس تهران بازدید کردند
کد: 5270   تاریخ انتشار :۴ خرداد ۱۳۹۴ ساعت ۲۱:۱۷

به گزارش TSEpress    به نقل از ملت بازار، بعد از آن که چندی پیش سرمایه گذاران کشورهای خارجی برای بررسی فضای سرمایه گذاری از بازار سرمایه ایران بازدید کردند، حال در اتفاقی تازهطی روز جاری یک گروه 17 نفره متشکل از مدیران مالی شرکت های سرمایه گذاری از کشورهای « روسیه، انگلستان، مصر، یونان، سوئیس، آمریکا، ترکیه، ایتالیا و امارات » برای ارزیابی شرایط سرمایه گذاری در ایران در بورس تهران حضور یافتند.

این هیات خارجی ضمن بازدید از تالار معاملات حافظ و آشنایی با ساز و کار معاملات و شرکت های پذیرفته شده با مدیرعامل بورس تهران دیدار و گفت وگو کردند.

بر اساس این گزارش، حسن قالیباف اصل مدیرعامل بورس تهران در این جلسه به سوالات متنوع سرمایه گذاران خارجی از قبیل وضعیت معاملات، ارزش بازار، تنوع ابزارهای معاملاتی، معاملات اوراق مشارکت و صکوک، فرآیند سرمایه گذاری خارجی، تنوع صنایع و ساختار بازار سرمایه و... به طور کامل پاسخ داد.

انتهای مطلب

نظرات(0)

شما هم میتوانید اولین نظر خود را ثبت نمایید.


Notice: Undefined variable: user_ID in /home/tsepress/public_html/wp-content/themes/tsepress-theme/comments.php on line 70

Notice: ob_end_flush(): failed to send buffer of zlib output compression (0) in /home/tsepress/public_html/wp-includes/functions.php on line 5219