#
#
اخبار اقتصادی بورس

آینده اقتصادی کشور میزان تقاضای طلا را می تواند تعیین کند

آینده اقتصادی کشور میزان تقاضای طلا را می تواند تعیین کند
کد: 7666   تاریخ انتشار :۲۴ مرداد ۱۳۹۴ ساعت ۰۶:۰۵

عضو کمیسیون برنامه و بودجه محاسبات مجلس گفت: اشتیاق مردم به خرید طلا برای سرمایه گذاری زمانی متوقف شود که مردم به گشایش اقتصادی در مذاکرات هسته ای اعتماد داشته باشند.

 به گزارش TSEpress  جعفر قادری درگفت وگو با خبرنگار خبرگزاری خانه ملت درباره افزایش تقاضا برای خرید کالا در راستای گشایش اقتصادی در کشور،گفت: افزایش مشتریان برای خرید کالای  طلا نشان از این دارد که مردم نگرانی برای افزایش قیمت این کالا داشته و اگر این تقاضا کاهش یابد بطورحتم  نشان می دهند مردم نسبت به آینده اقتصادی کشور امید دارند.

نماینده مردم شیراز درمجلس شورای  اسلامی با بیان اینکه سیاست گذاری دولت پس از سرریز شدن فرصت های اقتصادی که برگرفته از منفعت های مذاکرات هسته ای است باید به گونه ای باشد که تبدیل به  ارزش افزوده اقتصادی شود،تصریح کرد:سیاست های مکمل باید در برنامه  اقتصادی دولت نهادینه شود؛زیرا اگر این سیاست ها در کالبد دولت نهادینه نشوند بطورحتم فضای جدید اقتصادی نمی تواند برای توسعه کشور ارمغانی داشته باشد.

وی ادامه داد: مشکل کشور تنها تحریم نیست،بلکه  سیاست های نامناسب اقتصادی  است و از همین رو اگر  پس از رفع تحریم تلاش درجهت استفاده صحیح از سیاستهای اقتصادی انجام نشود  با رفع تحریم ها  هم نمی توانیم قطار توسعه اقتصادی کشوررا هدفمند تر کنیم.

عضو کمیسیون برنامه و بودجه و محاسبات  مجلس با بیان اینکه سیاست های غلط و ساختار نادرست اقتصادی مقصر اصلی مشکلات اقتصادی در کشور است، یادآورشد: نیمه کاره  رها شدن برخی  از پرو‍ژه‌های اقتصادی و عمرانی  در کشور نیز یکی ازاین سیاست های غلط و مشهود  است.

نظرات(0)

شما هم میتوانید اولین نظر خود را ثبت نمایید.