۲۹ خرداد ۱۴۰۳ - 2024 18 Jun
#
#
اخبار اقتصادی بورس

احتمال تغییر 2وزیر دولت؛ وزرای جدید رسما معرفی میشوند

احتمال تغییر 2وزیر دولت؛ وزرای جدید رسما معرفی میشوند
کد: 18714   تاریخ انتشار :۳۰ خرداد ۱۳۹۵ ساعت ۱۱:۵۸

این تغییرات که قرار بود هفته قبل انجام شود، ظاهراً به دلیل جنجال های اخیر و حملات سنگین به دولت به تعویق افتاده و به نظر می آید پس از شب قدر، وزرای جدید رسما به مجلس معرفی شوند.

  به گزارش TSEpress  به گفته ی منابع آگاه در گفتگو با «انتخاب»، علی اصغر مونسان بزودی جایگزین محمود گودرزی در وزارت ورزش و محمود اسلامیان جایگزین محمدرضا نعمت زاده در وزارت صنعت می شود.
مونسان که از چهره ای نزدیک به روحانی است، فارغ التحصیل دانشگاه صنعتی شریف است و در پست هایی نظیر ریاست منطقه آزاد کیش، معاون اجرایی شرکت مانا (سازمان گسترش و نوسازی صنایع ایران)، عضویت هیات مدیره و معاون اجرایی شرکت دی ( بنیاد مستضعفان)، مسئولیت های اجرایی در فاز اول منطقه پارس جنوبی ( پالایشگاه پارس جنوبی) و منطقه ویژه اقتصادی انرژی پارس حضور داشته است.
اسلامیان که از نزدیکان و دوست نزدیک اسحاق جهانگیری به شمار می آید و با حمایت معاون اول در دولت فعلی حضور دارد، هم اکنون ریاست صندوق بازنشستگی را عهده دار است.
.
پیشنهاد جا به جایی به مجید انصاری برای انتقال به معاونت حقوقی
از سوی دیگر، منابع مطلع به «انتخاب» گفته اند که دولت به مجید انصاری پیشنهاد داده که از معاونت پارلمانی به معاونت حقوقی رئیس جمهور منتقل شود.
انصاری نیز 3 نفر را به عنوان جایگزین به رئیس جمهور معرفی کرده است، اما به نظر می رسد هنوز جدیتی برای این جا به جایی وجود ندارد.
تغییر معاونت سیاسی وزارت کشور
منابع مطلع در گفت و گو با «انتخاب»، همچنین از تغییر مقیمی احتمالی معاونت سیاسی وزارت کشور خبر داده اند.
گفته می شد، مهمترین گزینه برای معاونت سیاسی وزارت کشور، «احمدی» معاون فعلی شریعتمداری (معاون اجرایی رئیس جمهور) باشد.

دولت   

نظرات(0)

شما هم میتوانید اولین نظر خود را ثبت نمایید.