#
#
اخبار اقتصادی بورس

افت و خیز بورس تا پایان سال ادامه دارد

افت و خیز بورس تا پایان سال ادامه دارد
کد: 16881   تاریخ انتشار :۱۲ اسفند ۱۳۹۴ ساعت ۰۲:۲۴

 به گزارش TSEpress   همایون دارابی کار‌شناس بورس در گفتگو با  باشگاه خبرنگاران جوان، در خصوص دلایل افت شاخص بازار بورس اظهار داشت: در روزهای پایانی سال به دلیل کاهش نقدینگی افت و خیز شاخص بورس را در تالار شیشه ای شاهد هستیم.
وی با اشاره به منفی شدن نمادهای پالایشگاهی و تاثیر آن در روند منفی شدن شاخص‌ بازار گفت: امروز تا حدودی روند منفی شاخص در تالار شیشه‌ای به منفی شدن نمادهای پالایشگاهی بر می‌گردد، تا پایان سال انتظار نوسانات قیمت‌ها را نداریم و همواره پیش بینی می‌کنیم که روند مثبت و منفی شاخص‌ها با همین روال ادامه یابد.
دارابی در خصوص دلایل منفی شدن نوسان در پالایشگاه بندرعباس تصریح کرد: پالایشگاه بندرعباس قرار بود که افزایش سرمایه داشته باشد، این در حالیست که این امر تکذیب شد و به همین خاطر شاهد منفی شدن نوسانات پالایشگاه بندرعباس و توام با آن سایر پالایشگاه‌ها و تاثیر منفی آن در تالار شیشه‌ای بوده‌ایم.

اقتصاد   بازار سرمایه   بورس   بورس تهران   

نظرات(0)

شما هم میتوانید اولین نظر خود را ثبت نمایید.


Notice: Undefined variable: user_ID in /home/tsepress/public_html/wp-content/themes/tsepress-theme/comments.php on line 70

Notice: ob_end_flush(): failed to send buffer of zlib output compression (0) in /home/tsepress/public_html/wp-includes/functions.php on line 5219