۲۷ خرداد ۱۴۰۳ - 2024 16 Jun
#
#
اخبار اقتصادی بورس

افزایش سرمایه خاور از محل تجدید ارزیابی داراییها

افزایش سرمایه خاور از محل تجدید ارزیابی داراییها
کد: 17933   تاریخ انتشار :۱۱ اردیبهشت ۱۳۹۵ ساعت ۰۷:۱۱

برخی اقدامات لازم در جهت افزایش سرمایه حدوداً 100 درصدی از محل تجدید ارزیابی دارایی های "خاور" تا پایان سال 94 انجام شده، که با توجه به اقدامات صورت گرفته این معافیت مالیاتی شامل حال ایران خودرو دیزل نیز خواهد شد و این شرکت می تواند از محل تجدید ارزیابی دارایی ها افزایش سرمایه دهد.

  به گزارش  TSEpress  و به نقل از بورس نیوز، بعد از پیگیری های سازمان بورس و مذاکراتی که با سازمان امور مالیاتی در خصوص معافیت مالیاتی افزایش سرمایه از محل تجدید ارزیابی دارایی ها صورت گرفته بود و تعیین تکلیف این موضوع طی چند روز گذشته، برخی شرکت ها که با این موضوع روبرو بودند با ابهام همراه شدند که شرکت ایران خودرو دیزل نیز یکی از این مجموعه ها بود.

در همین ارتباط، مدیرعامل ایران خودرو دیزل در گفتگو با خبرنگار بورس نیوز اظهار داشت: برخی اقدامات لازم در جهت افزایش سرمایه حدوداً 100 درصدی از محل تجدید ارزیابی دارایی های "خاور" تا پایان سال 94 انجام شده، که با توجه به اقدامات صورت گرفته این معافیت مالیاتی شامل حال ایران خودرو دیزل نیز خواهد شد و این شرکت می تواند از محل تجدید ارزیابی دارایی ها افزایش سرمایه دهد.

غلامرضا رزازی تأکید کرد: پیگیر این موضوع هستیم تا اگر به مانع و مشکلی برنخوریم در سال جاری این افزایش سرمایه 100 درصدی را انجام داده و به ثبت برسانیم.

ایران خودرو دیزل   

نظرات(0)

شما هم میتوانید اولین نظر خود را ثبت نمایید.