#
#
اخبار اقتصادی بورس

ایران قطب ریلی خاورمیانه؛ حضور چشمگیر خارجی ها

ایران قطب ریلی خاورمیانه؛ حضور چشمگیر خارجی ها
کد: 18130   تاریخ انتشار :۲۵ اردیبهشت ۱۳۹۵ ساعت ۱۱:۲۴

چهارمین نمایشگاه بین المللی حمل و نقل ریلی، صنایع و خدمات وابسته 26 اردیبهشت گشایش می یابد.

  به گزارش  TSEpress  این نمایشگاه که بزرگترین نمایشگاه بین المللی حمل و نقل ریلی منطقه خاورمیانه محسوب می شود ، با حضور و مشارکت بیش از 180 شرکت داخلی و 120 شرکت خارجی برگزار می شود.
در مراسم گشایش این نمایشگاه و همایش جانبی آن؛ معاون اول رئیس جمهور، وزیر راه و شهرسازی، وزیر نفت، وزیر صنعت، معدن و تجارت، رئیس اتحادیه جهانی راه آهن، مدیر عامل شرکت راه آهن ایران و روسای اتحادیه های و انجمن های مرتبط حضور خواهند داشت.
چهارمین نمایشگاه بین المللی حمل و نقل ریلی در فضائی بالغ بر 20 هزار متر مربع و در سالن های 8-9-10-11-12-13-14-15 - سری 25 و همچنین فضای باز نمایشگاهی برگزار می شود و در آن بیش از حضور بیش از 180 شرکت داخلی و 120 شرکت خارجی حضور دارند.
همزمان با برگزاری چهاردمین نمایشگاه بین المللی حمل و نقل ریلی؛همایش بین المللی(ریل-نفت-بندر) و کنفرانس قطار های پرسرعت ژاپن نیز برگزار می شود.
در این همایش بیش از700 نفر از مدیران برجسته ریلی، نفتی و بندری ایران و دیگر نقاط جهان حضور دارند.
همچنین حضور انجمن ریلی اسپانیا، انجمن ریلی ژاپن، انجمن ریلی ایتالیا، راه آهن قزاقستان ،چین، چک و ایتالیا نیز در این همایش؛ ضمن اعتبار بخشیدن به چهارمین نمایشگاه بین المللی ریلی ، موجب معرفی کشورمان بعنوان قطب ریلی منطقه خاورمیانه شده است. در این نمایشگاه انواع صنایع و خدمات مختلف ریلی بخش مسافری درون شهری، برون شهری و بخش باری، انواع واگن ها، واگنهای نیرومحرکه، واگن مولد ، واگن مانوری ، لوکوموتیو برقی و دیزلی، قطعات مصرفی واگن های اتوبوسی، واگن های باری، شرکت های حمل و نقل ریلی، شرکت های ارائه دهنده خدمات پس از فروش ،خدمات تعمیر ونگهداری و خدمات بیمه ای، ارائه و در معرض دید علاقمندان قرار خواهد گرفت.
علی محتشم امیری دبیر برگزاری چهارمین نمایشگاه بین المللی حمل و نقل ریلی گفت: آلمان، انگلستان، سوئیس، فرانسه ، ایتالیا، ترکیه، چین،فلاند ، بنگلادش،بلژیک، جمهوری چک ، روسیه، اکراین، استرالیا، لهستان،بلغارستان،سوئد کشورهائی هستند که در این نمایشگاه حضور دارند و در کنار شرکت های داخلی، نوین ترین تولیدات، تجهیزات و خدمات حوزه حمل و نقل ریلی را ارئه می کنند. وی اضافه کرد: تعداد شرکت های خارجی مشارکت کننده در چهارمین نمایشگاه بین المللی حمل و نقل ریلی، صنایع و خدمات وابسته نسبت به سال گذشته 400 درصد افزایش یافته است ، شرکت های داخلی هم امسال با رشدی 200 درصدی در نمایشگاه حضور یافته اند.
.

حمل و نقل   

نظرات(0)

شما هم میتوانید اولین نظر خود را ثبت نمایید.