#
#
اخبار اقتصادی بورس

بانک رفاه بلوک کنترلی سهام پتروشیمی امیرکبیر را می‌فروشد

بانک رفاه بلوک کنترلی سهام پتروشیمی امیرکبیر را می‌فروشد
کد: 25390   تاریخ انتشار :۱۳ تیر ۱۳۹۶ ساعت ۰۱:۵۵

 به گزارش TSEpress  به نقل از خبرگزاری فارس ؛خبرهای دریافتی از فرابورس ایران حاکی است، بانک رفاه کارگران ۵۱٫۸۶ درصد از سهام کنترلی شرکت‌ پتروشیمی امیرکبیر را به طور یک جا و شرایطی در روز شنبه ۲۴ تیرماه روانه میزفروش بازار پایه خواهد کرد.

قیمت پایه هر سهم این شرکت با نماد «شکبیر»، ۱۱ هزار و ۲۴۶ ریال و قیمت پایه کل ۲۰ هزار و ۹۹۹ میلیارد و ۳۱۸ میلیون و ۴۲۰ هزار ریال اعلام شده است.

از ۳ میلیارد و ۶۰۰ میلیون سهام منتشره پتروشیمی امیرکبیر، در این دوره یک میلیارد و ۸۶۷ میلیون و ۲۷۰ هزار سهم عرضه می‌شود و شرکت کارگزاری بانک رفاه کارگران عرضه کننده این سهام خواهد بود.

در ترکیب سهامداران عمده شرکت پتروشیمی امیر کبیر علاوه بر بانک رفاه کارگران ،شرکت صنعتی نوید زر شیمی با ۲۰ درصد سهام،شرکت صادر فر با ۱۰٫۱۹ درصد سهام و حدود ۱۳ درصد مابقی نیز در اختیار مجموعه صندوق بازنشستگی کشوری و دو شرکت سرمایه‌گذاری آن است.

download

عضویت کانال اخبار بورس اوراق بهادار تهران (Tse Press) در تلگرام

اقتصاد   بازار سرمایه   بورس   بورس تهران   

نظرات(0)

شما هم میتوانید اولین نظر خود را ثبت نمایید.


Notice: Undefined variable: user_ID in /home/tsepress/public_html/wp-content/themes/tsepress-theme/comments.php on line 70

Notice: ob_end_flush(): failed to send buffer of zlib output compression (0) in /home/tsepress/public_html/wp-includes/functions.php on line 5219