#
#
اخبار اقتصادی بورس

بنیاد مستضعفان ۱۰ درصد از سهام فولاد کاوه را برای اولین بار در بورس عرضه می‌کند

بنیاد مستضعفان ۱۰ درصد از سهام فولاد کاوه را برای اولین بار در بورس عرضه می‌کند
کد: 26786   تاریخ انتشار :۲۱ مهر ۱۳۹۶ ساعت ۰۴:۵۳

به گزارش TSEpress  به نقل از خبرگزاری فارس، با پذیرش سهام شرکت فولاد کاوه جنوب کیش به عنوان پانصد و هفتمین ناشر در بورس اوراق بهادار و در آستانه عرضه اولیه و کشف قیمت این سهم، روز شنبه ۲۲ مهر ماه جاری به عموم سرمایه گذاران معارفه می شود.

در این نشست که با حضور مدیران بنیاد مستضعفان انقلاب اسلامی و هلدینگ گسترش صنایع معدنی کاوه پارس به عنوان سهامداران عمده "کاوه" برگزار می شود ناشر سهام شرکت فولاد کاوه جنوب کیش به پرسش های سرمایه‌گذاران پاسخگو خواهند بود.

معارفه سهام این ناشر راس ساعت ۱۴ مورخ ۲۲ مهر ماه جاری در سالن کوه نور هتل پارسیان اوین برپا می شود.

گفتنی است این شرکت تولید کننده آهن اسفنجی خام با ظرفیت سالانه یک میلیون و ۸۵۶ هزار تن و شمش فولاد با ظرفیت سالانه یک میلیون و ۲۰۰ هزار تن است و مطابق با تعهد سهامداران عمده ۵ درصد از سهام "کاوه" از سوی شرکت گسترش صنایع معدنی کاوه پارس و ۵ درصد مابقی از سوی بنیاد مستضعفان در روز عرضه اولیه در بازار دوم بورس تهران عرضه و کشف قیمت خواهد شد.

download

عضویت کانال اخبار بورس اوراق بهادار تهران (Tse Press) در تلگرام

بازار سرمایه   برجام   بنیاد مستضعفان انقلاب اسلامی   بورس   بورس تهران   فولاد کاوه جنوب کیش   

نظرات(0)

شما هم میتوانید اولین نظر خود را ثبت نمایید.


Notice: Undefined variable: user_ID in /home/tsepress/public_html/wp-content/themes/tsepress-theme/comments.php on line 70

Notice: ob_end_flush(): failed to send buffer of zlib output compression (0) in /home/tsepress/public_html/wp-includes/functions.php on line 5219