#
#
اخبار اقتصادی بورس

تمایل ایتالیا برای همکاری با ایران در حوزه حمل‌ونقل ریلی

تمایل ایتالیا برای همکاری با ایران در حوزه حمل‌ونقل ریلی
کد: 26756   تاریخ انتشار :۱۹ مهر ۱۳۹۶ ساعت ۰۷:۰۲

با توجه به رشد سریع فناوری‌های مرتبط با راه‌آهن در سال‌های اخیر زمینه‌های همکاری ما با ایران در زمینه‌هایی چون سرویس‌های موبیلیتی فراهم است.

مدیر پروژه‌های بین‌المللی راه آهن ایتالیا از آمادگی این کشور برای همکاری با ایران خبر داد.به گزارش ایسنا چینگولانی در نشست خبری امروز در دانشگاه علم و صنعت ایران، با تاکید بر اینکه ایران و ایتالیا مشابهت‌های زیادی با یکدیگر دارند، افزود: از جمله آنها می‌توان به رنگ پرچم هر دو کشور اشاره کرد.

وی با تاکید بر اینکه سخت‌افزارهایی چون ناوگان، ایستگاه‌ها و سکوها برای راه‌آهن حیاتی است، اظهار کرد: باید این سخت‌افزار در اختیار مسافرانی باشد که از این خطوط استفاده می‌کنند.

چینگولانی در عین حال این سخت‌افزار را ابزاری برای تبادل تجربیات دانست و یادآور شد: شرکت راه‌آهن ایتالیا علاقه دارد که در امور اجرایی و به‌ویژه در بخش ایمنی با شرکت راه‌آهن ایران همکاری داشته باشد. وی با اشاره به برگزاری دوره‌های آموزشی در دانشگاه علم و صنعت ایران، خاطر نشان کرد: ایمنی، ارائه خدمات به مسافران و IT از جمله دروس ارائه‌شده در این دوره‌ها هستند.

مدیر پروژه‌های بین‌المللی راه‌آهن ایتالیا با اشاره به رشد و توسعه راه‌آهن در این کشور، اظهار کرد: با توجه به رشد سریع فناوری‌های مرتبط با راه‌آهن در ایتالیا در سال‌های اخیر زمینه‌های همکاری ما با ایران در زمینه‌هایی چون سرویس‌های موبیلیتی فراهم است.

وی به سخنان دکتر برخورداری، رییس دانشگاه علم و صنعت در خصوص توسعه همکاری دو کشور اشاره کرد و گفت: باید زمینه همکاری‌های دو کشور در حوزه‌های مرتبط را توسعه دهیم و من موافقت کامل خود را برای همکاری با دانشگاه علم و صنعت ایران اعلام می‌کنم.

download

عضویت کانال اخبار بورس اوراق بهادار تهران (Tse Press) در تلگرام

حمل و نقل ریلی   

نظرات(0)

شما هم میتوانید اولین نظر خود را ثبت نمایید.


Notice: Undefined variable: user_ID in /home/tsepress/public_html/wp-content/themes/tsepress-theme/comments.php on line 70

Notice: ob_end_flush(): failed to send buffer of zlib output compression (0) in /home/tsepress/public_html/wp-includes/functions.php on line 5219