#
#
اخبار اقتصادی بورس

تولید مجتمع‌های پتروشیمی غرب کشور ادامه دارد

تولید مجتمع‌های پتروشیمی غرب کشور ادامه دارد
کد: 27354   تاریخ انتشار :۲۲ آبان ۱۳۹۶ ساعت ۰۶:۲۵

در حال حاضر تولید در این مجتمع ها که برای چنین حوادثی آمادگی داشتند و طراحی آنها به گونه‌ای است که زلزله‌های با ریشتر بیشتر را نیز تحمل می کنند ادامه دارد.

به گزارش TSEpress علی محمد بساق زاده مدیر کنترل تولید شرکت ملی صنایع پتروشیمی با اشاره به حادثه زلزله در غرب کشور گفت: بررسی‌های ما بعد از وقوع زلزله نشان می‌دهد که خوشبختانه هیچ یک از واحدهای پتروشیمی در منطقه آسیب ندیدند.

وی ادامه داد: در حال حاضر تولید در این مجتمع ها که برای چنین حوادثی آمادگی داشتند و طراحی آنها به گونه‌ای است که زلزله‌های با ریشتر بیشتر را نیز تحمل می کنند ادامه دارد.

بساق زاده تصریح کرد: همچنین خط لوله اتلین غرب که اتیلن را از عسلویه به مهاباد منتقل می کند نیز در شرایط خوبی به سر می‌برد و هیچ آسیبی به این خط وارد نشده است. به گزارش فارس شب گذشته زلزله ۷٫۴ ریشتری در غرب کشور رخ داد.

 

زلزله کرمانشاه   

نظرات(0)

شما هم میتوانید اولین نظر خود را ثبت نمایید.


Notice: Undefined variable: user_ID in /home/tsepress/public_html/wp-content/themes/tsepress-theme/comments.php on line 70

Notice: ob_end_flush(): failed to send buffer of zlib output compression (0) in /home/tsepress/public_html/wp-includes/functions.php on line 5219