#
#
اخبار اقتصادی بورس

حضور سازنده تیم هسته ای در جلسه غیرعلنی

حضور سازنده تیم هسته ای در جلسه غیرعلنی
کد: 3874   تاریخ انتشار :۱۸ فروردین ۱۳۹۴ ساعت ۰۸:۳۰

به گزارش TSEpress  و به نقل از شانا، فضای مجلس نسبت به حضور تیم هسته ای و توضحیات ظریف و صالحی در جلسه غیر علنی امروز، مثبت و سازنده تلقی شد.

  • پس از ارائه توضحیات محمد جواد ظریف وزیر امور خارجه و علی اکبر صالحی رئیس سازمان انرژی اتمی کشور در صحن غیر علنی مجلس، اکثریت نمایندگان مجلس نسبت به این رویداد واکنش مثبت نشان دادند؛ هر چند در خصوص محتوای جلسه مطلبی منتشر نشده است، اما رئیس مجلس در پایان این جلسه توضحیات ظریف و صالحی را در راستای رفع نگرانیها خواند و ابراز امیدواری کرد که توضحیات امروز مورد توجه قرار گیرد.

    با شروع جلسه علنی مجلس، حدود ساعت ١٠ صبح امروز، اکثر نمایندگان مجلس در سخنان خود در صحن، حضور تیم مذاکر کننده هسته ای در جلسه غیرعلنی را مثبت و سازنده خواندند و قدردانی کردند.

    به طور کلی آنچه از فضای عمومی مجلس قابل استنباط است به جز تک صداهایی، قاطبه مجلس تیم مذاکر کننده را در دالان سخت مذاکرت حمایت می کنند.

نظرات(0)

شما هم میتوانید اولین نظر خود را ثبت نمایید.


Notice: Undefined variable: user_ID in /home/tsepress/public_html/wp-content/themes/tsepress-theme/comments.php on line 70

Notice: ob_end_flush(): failed to send buffer of zlib output compression (0) in /home/tsepress/public_html/wp-includes/functions.php on line 5219