۲۷ خرداد ۱۴۰۳ - 2024 16 Jun
#
#
اخبار اقتصادی بورس

خبری برای سیمان؛ تقاضای جدید برای صنعت خاکستری؟

خبری برای سیمان؛ تقاضای جدید برای صنعت خاکستری؟
کد: 19954   تاریخ انتشار :۲۷ شهریور ۱۳۹۵ ساعت ۰۵:۴۰

این اقدام اتفاق خوبی برای کارخانه‌های تولید سیمان در ایران است، چراکه موجب بهبود فضای کسب و کار کارخانه‌های سیمان خواهد شد.

عملیات اجرایی کنارگذر شرقی اصفهان نخستین آزادراه بتنی ایران با شش باند رفت و برگشت به طول 105 کیلومتر آغاز شد؛ آزادراه‌ها و اتوبان‌های ایران تاکنون همه به‌صورت آسفالتی بوده‌ و قرار است این آزادراه ظرف دو سال به بهره برداری برسد.

    به گزارش TSEpress عملیات اجرایی آزاد راه کنارگذر شرق اصفهان روز پنجشنبه با حضور وزیران راه و شهرسازی و تعاون، کار و امور اجتماعی آغاز شد.  کاهش سهم دولت در این پروژه آخوندی با اشاره به مدل قراردادی کنارگذر شرق اصفهان خاطرنشان کرد: سهم مشارکت دولت و بخش خصوصی در قرارداد قبلی به صورت 50-50 بود که در مدیریت جدید سهم دولت به 30 درصد کاهش یافت و انتخاب پیمانکار از طریق برگزاری مناقصه انجام شد. همچنین سایر امور اداری به طور مرتب و قانونی جلو رفت تا مشکلی در آینده برای انجام این پروژه به وجود نیاید.   ربیعی: وارد دوران بهبود اقتصادی شده‌ایم همچنین علی ربیعی در مراسم آغاز عملیات اجرایی آزاد راه کنارگذر شرق اصفهان گفت: کشور وارد دوران بهبود وضعیت اقتصادی شده است و از نشانه‌های آن می‌توان به افزایش 9 درصدی حمل و نقل کالاهای صنعتی، افزایش چهار درصدی فروش سیمان، افزایش 13 درصدی تولید کاشی و سرامیک، بالارفتن مصرف برق صنعتی و به جریان افتادن سرمایه در گردش اشاره کرد. . . ما را دنبال کنید :  https://telegram.me/tsepress  

سیمان   

نظرات(0)

شما هم میتوانید اولین نظر خود را ثبت نمایید.