#
#
اخبار اقتصادی بورس

درج نماد معاملاتی یک شرکت جدید در فرابورس

درج نماد معاملاتی یک شرکت جدید در فرابورس
کد: 25139   تاریخ انتشار :۳۱ خرداد ۱۳۹۶ ساعت ۰۲:۲۴

به گزارش TSEpress  به نقل از  خبرگزاری فارس؛ خبرهای دریافتی از فرابورس ایران حاکی است، شرکت تولید و صادرات ریشمک پس از احراز شرایط پذیرش به عنوان یکصد و شصتمین نماد معاملاتی این بازار در فهرست نرخ های بازار دوم فرابورس درج شده است.

نماد معاملاتی "دریشمک" هشتاد و هشتمین نماد معاملاتی حاضر در تابلوی معاملات بازار دوم فرابورس است که در گروه مواد و محصولات دارویی و در زیر گروه تولید داروهای شیمیایی و گیاهی قرار می گیرد.

سهامدار عمده شرکت ریشمک با سرمایه ۱۱ میلیارد و ۴۹۲ میلیون و ۸۰۰ هزار تومانی شرکت سرمایه گذاری تدبیر است.

سارا سادات اخلاقی، سرپرست پذیرش فرابورس در حالی اعلام کرده که نماد معاملاتی این شرکت از تاریخ ۲۳ اسفند ماه ۱۳۹۵ نزد سازمان بورس اوراق بهادار ثبت شده که تاریخ پذیرش این ناشر در فرابورس ایران اول دی ماه ۹۵ عنوان شده است.

به گزارش فارس ، هم اکنون ناشر شرکت عطرین نخ قم تنها شرکت پذیرش شده فرابورس از ابتدای سال ۹۶ تا کنون است که در عرض ۲۱ روز شاهد درج نماد معاملاتی "نطرین" پس از ابلاغ پذیرش در فرابورس بوده است.

download

عضویت کانال اخبار بورس اوراق بهادار تهران (Tse Press) در تلگرام

ریشمک   فرابورس   

نظرات(0)

شما هم میتوانید اولین نظر خود را ثبت نمایید.


Notice: Undefined variable: user_ID in /home/tsepress/public_html/wp-content/themes/tsepress-theme/comments.php on line 70

Notice: ob_end_flush(): failed to send buffer of zlib output compression (0) in /home/tsepress/public_html/wp-includes/functions.php on line 5219