#
#
اخبار اقتصادی بورس

درخواست سازمان بورس از ماشین سازی اراک برای توضیح مکتوب؛ شناختی از شرکت‌ها و نماینده فاینانسر ندارم

درخواست سازمان بورس از ماشین سازی اراک برای توضیح مکتوب؛ شناختی از شرکت‌ها و نماینده فاینانسر ندارم
کد: 21188   تاریخ انتشار :۶ آذر ۱۳۹۵ ساعت ۰۶:۵۹

مدیر مالی ماشین سازی اراک در مورد درز کردن تفاهم نامه سه صفحه‌ای موسوم به تفاهم نامه ایتالیایی در شبکه های مجازی و دلیل عدم افشای آن در کدال از درخواست سازمان بورس برای ارایه توضیح مکتوب در این زمینه خبر داده است.

 

در پی درز کردن تفاهم نامه ای سه صفحه ای میان ماشین سازی اراک با شرکت ایتالیایی S.P.A Tecnimont به شبکه‌های مجازی و شائبه افشای اطلاعات نهانی در بازار سهام پیش از انتشار در سامانه کدال خبرگزاری فارس مصاحبه‌ای کوتاه در مورد این تفاهم نامه و نقش برخی از امضا کنندگان آن با علی پیرزادی ، معاون مالی شرکت ماشین سازی اراک داشته که به شرح ذیل منتشر می شود.

فارس؛ در مورد موضوع قرارداد موسوم به قرارداد ایتالیایی هم اکنون ۳ صفحه تفاهم نامه در شبکه های مجازی منتسب به ماشین سازی اراک که سه جانبه با ماشین سازی اراک و شرکت ایتالیایی و شرکت استرو به عنوان فاینانسر و به ارزش یک میلیارد و ۴۰۰ میلیون تومان بسته شده هم اکنون دست به دست می شود . آیا این قرارداد که در ۳۰ شهریور ماه امسال منعقد شده آیا همان قراردادی است که بر روی سامانه کدال منتشر شده یا قرارداد دیگری است؟

بله ؛ همین است ولی من معمولا مصاحبه نمی کنم و اگر اطلاعات داشته باشم به سازمان بورس می دهم. بعد از ارایه اطلاعات اگر لازم شد، مصاحبه می کنم. بورس از من اطلاعات خواسته و هر وقت به بورس دادم، در خدمت هستم.

فارس؛ آقای پیرزادی فارغ از موضوع مصاحبه برای روشن شدن ذهن بنده ... شما یعنی هم کنون اطلاعاتی در این زمنیه ندارید؟

... من الان هیچ صحبتی ندارم و بورس همین موضوع را بطور مکتوب از من خواسته و جواب می دهم.

فارس؛ شما در مورد شرکت استرو و نقش آقای س.م.م.الف و اینکه آیا این شرکت کاغذی است هم توضیح می دهید؟

من هیچ شناختی ندارم .

 

ماشین سازی اراک   

نظرات(0)

شما هم میتوانید اولین نظر خود را ثبت نمایید.