#
#
اخبار اقتصادی بورس

راه‌های همکاری بانکی ایران و سوییس در حال گشایش است

راه‌های همکاری بانکی ایران و سوییس در حال گشایش است
کد: 27193   تاریخ انتشار :۱۴ آبان ۱۳۹۶ ساعت ۱۶:۴۱

رییس سازمان سرمایه گذاری و کمک های اقتصادی و فنی ایران از گشایش مناسب در روابط بانکی بین ایران و سوییس خبر داد.

به گزارش TSEpress  به نقل از شادا، رییس سازمان سرمایه گذاری و کمک های اقتصادی و فنی ایران از گشایش مناسب در روابط بانکی بین ایران و سوییس خبر داد.

محمد خزایی که در پایان دیدار با "فلیپ لئوبا" وزیر اقتصاد ایالت "وود" سوییس و در جمع خبرنگاران سخن می گفت، با بیان اینکه هیات سوییسی به همراه چهره ‌های شاخص بانکی و اقتصادی این کشور به ایران سفر کرده است، از جمله محورهای مباحثات امروز خود با طرف سوییسی را توسعه همکاری‌های در خصوص بیوتکنولوژی، آی تی، تکنولوژی‌های خاص بهداشتی به ویژه در بخش سرطان، تکنولوژی کشاورزی و حمل و نقل عنوان و اظهار امیدواری کرد، تعدادی از آنها ظرف یک ماه آینده عملیاتی شود.

وی با بیان اینکه فضای مناسبی برای توسعه روابط بانکی بین ایران و سوییس وجود دارد، تاکید کرد: راه‌های همکاری بانکی بین ایران و سوییس به شکل مناسبی در حال گشایش است.خزاعی افزود: در جلسه امروز در مورد راهکارهای بانکی که از طریق آن بتوان پروژه هایی ایرانی را فاینانس کرد مذاکراتی انجام دادیم که بسیار امید بخش بود. رییس سازمان سرمایه گذاری و کمک های اقتصادی و فنی ایران گفت: در دیدار امروز با طرف سوییسی همچنین موضوع فاینانس پروژه‌های حوزه های سرمایه گذاری و پوشش‌های بیمه‌ای آنها از طریق شرکت های اروپایی و راهکارهای آن مورد بحث قرار گرفت. این گزارش حاکی است، "فلیپ لئوبا" وزیر اقتصاد ایالت "وود" سوییس نیز طی سخنانی در جمع خبرنگاران اظهار داشت: طی مدت حضور در ایران جلسات بسیار خوبی با شرکت های ایرانی برای توسعه همکاری‌ها در بخش اقتصادی داشتیم و معتقدیم، فرصت بسیار خوبی برای توسعه روابط اقتصادی و حوزه های صنعتی بین دو کشور فراهم آمده است.  

بانک   

نظرات(0)

شما هم میتوانید اولین نظر خود را ثبت نمایید.


Notice: Undefined variable: user_ID in /home/tsepress/public_html/wp-content/themes/tsepress-theme/comments.php on line 70

Notice: ob_end_flush(): failed to send buffer of zlib output compression (0) in /home/tsepress/public_html/wp-includes/functions.php on line 5219