#
#
اخبار اقتصادی بورس

رشد ۳۳۳ درصدی درآمدهای نفتی کشور

رشد ۳۳۳ درصدی درآمدهای نفتی کشور
کد: 26097   تاریخ انتشار :۲۳ مرداد ۱۳۹۶ ساعت ۰۵:۵۶

بر اساس گزارش بانک مرکزی، خالص واگذاری دارایی‌های سرمایه ای ۱۸ هزار میلیارد تومان بوده که نسبت به مدت مشابه سال قبل با رشد ۳۲۹ درصدی مواجه شده است.

درآمدهای حاصل از فروش نفت و فراورده های آن در سه ماهه نخست سال با رقم ۱۸.۸ هزار میلیارد تومان با رشد ۳۳۳ درصدی نسبت به مدت مشابه سال قبل رو به رو شده است. بر اساس گزارش بانک مرکزی در سه ماهه نخست سال درآمدهای نفت و فرآورده های نفتی دولت با رشد چشم گیر مواجه شده و به رقم ۱۸٫۸ هزار میلیارد تومان رسیده که در مقایسه با مدت مشابه سال قبل با رشد ۱۴هزار میلیارد تومانی مواجه شده است.

بر این اساس منابع حاصل از ارزش نفت خام در مدت مذکور ۱۰ هزار میلیارد تومان بوده که نسبت به مدت مشابه سال قبل با جهش ۳۹۱ درصدی رو به رو شده است. بر اساس این گزارش منابع حاصل از فروش داخلی میعانات گازی در حالی ۹۰۰ میلیارد تومان بوده که رقم مصوب بودجه در خصوص فروش این فراورده ها در قانون بودجه صفر تومان تعیین شده بود.

download

عضویت کانال اخبار بورس اوراق بهادار تهران (Tse Press) در تلگرام

پویا

برجام   نفت   

نظرات(0)

شما هم میتوانید اولین نظر خود را ثبت نمایید.


Notice: Undefined variable: user_ID in /home/tsepress/public_html/wp-content/themes/tsepress-theme/comments.php on line 70

Notice: ob_end_flush(): failed to send buffer of zlib output compression (0) in /home/tsepress/public_html/wp-includes/functions.php on line 5219