#
#
اخبار اقتصادی بورس

زامیاد یکه تاز در ناوگان حمل و نقل کشور

زامیاد یکه تاز در ناوگان حمل و نقل کشور
کد: 2764   تاریخ انتشار :۳ اسفند ۱۳۹۳ ساعت ۱۲:۳۸

به گزارش TSEpress  و به نقل از سایپا نیوز، مدیرکل و معاون دفتر حمل و نقل و ترافیک شهری سازمان شهرداری ها، به همراه هیاتی از کارخانه و محصولات تولیدی شرکت زامیاد بازدید کردند.

به نقل از سایپا نیوز، دکتر امیر جعفرپور مدیرکل دفتر حمل و نقل و ترافیک شهری سازمان شهرداری ها، ضمن بازدید از سالن‌های پرس، رنگ، اطاق‌سازی و مونتاژ سبک و سنگین شرکت زامیاد از نزدیک با فرایند تولیدات این شرکت آشنا شد.

 در این بازدید که مهندس حمیدی، مدیر عامل شرکت زامیاد وی را همراهی می نمود، مدیرکل دفتر حمل و نقل و ترافیک شهری سازمان شهرداری ها، با اشاره به سابقه شرکت زامیاد درعرصه تولید خودروهای تجاری اشاره کرد و گفت: شرکت زامیاد یکی از خودروسازان باسابقه درعرصه تولید وعرضه محصولات تجاری است، و جزء معدود شرکت ها یی است که در زمینه تولید خودروهای تجاری به نسبت دیگر تولید کنندگان در این زمینه پوشش مناسبی چه از نظر تنوع محصولات و چه از نظر اقتصادی دارا است.

جعفر پور با اشاره به لزوم نوسازی ناوگان حمل و نقل کشور و جایگاه زامیاد در این عرصه بیان داشت: مشکلات فراوانی در صنعت حمل و نقل کشور به لحاظ فرسودگی خودرو ها و جایگزینی آنها وجود دارد، و نقش شرکت زامیاد در تامین نیاز سهم بازار ، جایگزینی خودروهای فرسوده و رفع مشکلات این حوزه بسیار مهم می باشد.

وی ادامه داد، با توجه به مشکلاتی که در اثر تحریم بر کشور وارد شده است، خوشبختانه این شرکت توانسته با تلاش مدیریت و کارکنان خود محصولات مناسبی را به لحاظ تنوع و کیفیت به بازار عرضه نماید،که امروز ثمره این تلاش، تولید وانت جدیدی با نام پادرا می باشد که ورود آن به بازار می تواند نیاز بخش مهمی از جامعه را تامین نماید.

مدیرکل دفتر حمل و نقل و ترافیک شهری سازمان شهرداری ها در پایان سخنان خود ابراز امیدواری کرد که با ورود محصولات جدید شرکت زامیاد به بازار شاهد موفقیت روز افزون این شرکت در صنعت حمل و نقل کشور باشیم چرا که زامیاد در ناوگان حمل و نقل کشور یکه تاز است.

گفتنی است، در پایان این بازدید و در راستای تعامل و همکاری بیشتر جلسه‌ای میان مدیرکل  و معاون دفتر حمل و نقل و ترافیک شهری سازمان شهرداری ها و مهندس حمیدی مدیرعامل، اعضای هیئت مدیره و مدیران این شرکت برگزار شد.

 

نظرات(0)

شما هم میتوانید اولین نظر خود را ثبت نمایید.