#
#
اخبار اقتصادی بورس

سفر خودروئی‌ها به پاریس برای مذاکره با رنو

سفر خودروئی‌ها به پاریس برای مذاکره با رنو
کد: 27430   تاریخ انتشار :۲۴ آبان ۱۳۹۶ ساعت ۱۸:۵۶

قرارداد رنو و ایدرو پس از حدود دو سال مذاکره، مرداد ماه سال جاری با سرمایه گذاری ۶۰ درصدی رنو و با اضافه شدن هولدینگ ناصح با سهم ۲۰ درصدی و کاهش سهام ایدرو به ۲۰ درصد در این قرارداد به امضا رسید.

محسن صالحی نیا- معاون امور صنایع وزیر صنعت، منصور معظمی- رییس هیات عامل سازمان گسترش و نوسازی صنایع ایران (ایدرو) و امیرحسین قناتی- مدیرکل دفتر صنایع خودرو و نیرومحرکه وزارت صنعت امروز برای مذاکره با مسوولین رنو به فرانسه سفر کرده اند.
برخی از منابع آگاه می گویند دلیل این سفر بازبینی قرارداد رنو، ایدرو و هولدینگ ناصح است. پیش از این نیز صالحی نیا از بازبینی قراردادهای خودرویی خبر داده بود.قرارداد رنو و ایدرو پس از حدود دو سال مذاکره، مرداد ماه سال جاری با سرمایه گذاری ۶۰ درصدی رنو و با اضافه شدن هولدینگ ناصح با سهم ۲۰ درصدی و کاهش سهام ایدرو به ۲۰ درصد در این قرارداد به امضا رسید و از آن به عنوان بزرگترین قرارداد سرمایه گذاری خارجی در تاریخ صنعت خودرو ایران یاد می شود.

خودرو   رنو   

نظرات(0)

شما هم میتوانید اولین نظر خود را ثبت نمایید.


Notice: Undefined variable: user_ID in /home/tsepress/public_html/wp-content/themes/tsepress-theme/comments.php on line 70

Notice: ob_end_flush(): failed to send buffer of zlib output compression (0) in /home/tsepress/public_html/wp-includes/functions.php on line 5219