#
#
گزارش روز - شنيده ها

شنیده های بازار 18 خرداد(2)

شنیده های بازار 18 خرداد(2)
کد: 5715   تاریخ انتشار :۱۸ خرداد ۱۳۹۴ ساعت ۰۷:۳۵

  • افزایش تولید و فروش، افزایش بهای فروش محصولات،برنامه افزایش سرمایه 100 درصدی و انتظارات از رشد سودآوری بکاب در نیمه دوم سالجاری از شنیده های این نماد می باشد .
  • در نماد وبشهر اخباری مبنی بر موافقت قریب الوقوع مسئولان با افزایش 5 درصدی نرخ فروش فرآورده های لبنی و روغنهای خوراکی، تاثیر پذیری مثبت این شرکت از این موضوع با توجه به پورتفوی غذایی آن و انتظارات از رشد مطلوب قیمت سهم در بازار به گوش می رسد .
  • شنیده ها از گروه بانکی حکایت از این دارد که گویا این گروه با شایعه عدم برگزاری مجمع روبرو شده است. ظاهراً بانک مرکزی، متوجه مشکل زیان ده بودن نظام بانکی شده و اجازه برگزاری مجامع ۹۳ و تقسیم سود را نخواهد داد. همچنین شنیده می شود هر بانکی که ذخیره بابت مطالبات غیرجاری‌ اش اخذ کند، اجازه برگزاری مجمع را در فصل مجامع دارد. این خبر هنوز از هیچ نهاد مسول مربوطه تایید یا تکذیب نشده است .

نظرات(0)

شما هم میتوانید اولین نظر خود را ثبت نمایید.


Notice: Undefined variable: user_ID in /home/tsepress/public_html/wp-content/themes/tsepress-theme/comments.php on line 70

Notice: ob_end_flush(): failed to send buffer of zlib output compression (0) in /home/tsepress/public_html/wp-includes/functions.php on line 5219