#
#
تحلیل ها

قاسم ایران ملک 14هزار متری اصفهان را می‌فروشد

قاسم ایران ملک 14هزار متری اصفهان را می‌فروشد
کد: 20336   تاریخ انتشار :۲۳ مهر ۱۳۹۵ ساعت ۱۱:۳۵

شرکت قاسم ایران با درج آگهی فروش ملک اصفهان خود در روزهای اخیر، نشان داد برنامه فروش املاک مازاد این شرکت به صورت جدی از سوی مدیران "قاسم" در حال اجرایی شدن می باشد. ملکی با موقعیت تجاری - اداری که با مساحت 14هزار متر مربع در داخل شهر اصفهان قرار دارد.

 

فروش املاک مازاد؛ مهمترین برنامه حال حاضر "قاسم ایران"

به گزارش TSEpress  آگهی مزایده شرکت قاسم ایران جهت فروش ملک اصفهان خود که یکی از املاک های بیشمار این شرکت در سراسر ایران است، در روزنامه اطلاعات (صفحه 12 روزنامه اطلاعات 14 مهر) منتشر شد. گفتنی است هرچند قبل از این قاسم ایران، ملک گرگان خود را نیز برای فروش آگهی کرده است، اما ملک 14هزار متری اصفهان این شرکت، در صورت فروش، از اهمیت و تاثیرگذاری بسیار بالایی در جریانات نقدینگی و درآمدی برخوردار است. قاسم پس از ورود به فرابورس و در زمان مدیریت قبلی مدیریت خود نیز با قضیه فروش املاک مازاد خود خبرساز بود، اما با گذشت زمان وقتی خبری از تصمیم فروش از سوی مدیریت شرکت نشد، قیمت این سهم افت شدیدی را تجربه کرد؛ اما با تغییرات هیئت مدیره، گویا مدیریت قاسم همانگونه که در مجمع سالیانه امسال قول مساعد جهت فروش املاک مازاد خود داده بود، با آگهی کردن ملک با ارزش 14 هزار متری اصفهان خود، نشان داد برنامه فروش دارائی های ثابت مازاد را به صورت جدی دنبال می کند. ملکی که به نسبت سایر دارائی ها مشابه قاسم از قابلیت فروش و نقدشوندگی بالاتر و بهتری برخوردار است.

مزایده قاسم

آگهی فروش درج شده در روزنامه اطلاعات 14 مهر 95

 

موقعیت مکانی استثنائی ملک "قاسم ایران" در خیابان امام خمینی اصفهان

در نقشه ماهواره ای زیر موقعیت مکانی ملک شرکت قاسم ایران که شامل زمین، انبار و ساختمان های اداری می باشد قابل مشاهده است. ملکی که کاملا در حاشیه خیابان امام خمینی اصفهان قرار گرفته است. در نقشه ماهواره ای، محله رسالت شهر اصفهان که در روبروی این ملک قرار گرفته است قابل توجه است و نشان از قرار گرفتن این زمین در موقعیت جغرافیائی داخل شهری می باشد که شرایط خوب و استثنائی را از جهت قابلیت فروش و نقدشوندگی فراهم آورده است. [caption id="attachment_20352" align="aligncenter" width="1131"]شرکت قاسم ایران - خیابان امام خمینی اصفهان شرکت قاسم ایران - خیابان امام خمینی اصفهان[/caption]

تصاویری از موقعیت مکانی ملک "قاسم" در اصفهان

[caption id="attachment_20362" align="aligncenter" width="3232"]قاسم ایران - ضلع کوچه مینو قاسم ایران - ضلع خیابان مینو [/caption] [caption id="attachment_20357" align="aligncenter" width="3128"]شرکت قاسم ایران - حاشیه خیابان امام خمینی، جنب نمایندگی های رنو و تویوتا شرکت قاسم ایران - حاشیه خیابان امام خمینی، جنب نمایندگی های رنو و تویوتا[/caption]

 .

سایر مزایده های "قاسم" جهت فروش املاک گرگان و کرج

هر چند با درج اگهی ملک اصفهان، سایر املاک آماده برای فروش "قاسم" اهمیت کمتری در شرایط فعلی خواهند داشت، اما با این وجود گفتنی است، قاسم ایران یک دستگاه آپارتمان اداری 95 متری در کرج و ملک تجاری-اداری گرگان خود را به ترتیب در تاریخ های 4 شهریور و سوم مهرماه امسال برای فروش آگهی کرده است.

مزایده قاسم 1قاسم

 

فروش املاک مازاد؛ مهمترین برنامه حال حاضر "قاسم ایران"

شرکت قاسم ایران یکی از قدیمی ترین شرکت‌های پخش سراسری فعال در زمینه پخش در ایران است، که با برخورداری بیش از 288 هزار متر مربع زمین در قالب انبار و همچنین املاک تجاری-اداری در در سراسر کشور به دنبال فروش بخشی از این دارائی ها ثابت شرکت تحت عنوان فروش املاک مازاد به عنوان جدی ترین و مهم ترین برنامه امسال شرکت می باشد که این برنامه در دستور کار هیئت مدیره قرار گرفته است.   ارزش ریالی املاک اصفهان، گرگان و 2 شهر دیگر در مجمع عادی سالیانه امسال، برخی سهامداران در سوال از مدیرعامل و هیئت رئیسه مجمع ارزش تقریبی دارائی های ثابت مازاد شرکت قاسم ایران را در حدود 10 هزار میلیارد ریال ارزیابی و مطرح نموده اند که از این 10 هزار میلیارد املاک مازاد، املاک واقع شده در شهرهای اصفهان، گرگان و 2 شهر دیگر به راحتی قابلیت فروش را دارند؛ که بر اساس آنچه از مجمع سالیانه حاکی است، مدیران شرکت در پاسخ به این پرسش از آماده سازی اسناد املاک مذکور و تعیین تکلبف مسائل حقوقی، عنوان کرده بودند که گویا فروش این املاک به مرحله اجرایی رسیده است.

 

قاسم ایران   

نظرات(0)

شما هم میتوانید اولین نظر خود را ثبت نمایید.