#
#
اخبار اقتصادی بورس

قیمت کنونی نفت به زیان تولید کنندگان و ثبات بازار جهانی است

قیمت کنونی نفت به زیان تولید کنندگان و ثبات بازار جهانی است
کد: 4289   تاریخ انتشار :۱ اردیبهشت ۱۳۹۴ ساعت ۰۵:۰۵

 • ۱۹:۱۵ (دوشنبه ۳۱ فروردین ۱۳۹۴)
 • رئیس جمهوری با بیان این که تهران علاقه‌مند به توسعه بیش از پیش روابط با کاراکاس است، اظهار کرد: ایران از ایجاد تحرک در روابط خود با ونزوئلا بویژه در عرصه اقتصادی، استقبال می کند.
 •  به گزارش TSEpress   به نقل از پایگاه اطلاع رسانی ریاست جمهوری اسلامی ایران، دکتر حسن روحانی عصرامروز (دوشنبه ٣١ فروردین ماه) در دیدار با دلسی رودریگز، وزیر خارجه ونزوئلا، گفت: اراده ملت و دولت ایران، توسعه روابط دوستانه و همکاری با ونزوئلا در همه عرصه هاست.
  وی با تاکید بر این که دوران دخالت قدرتهای بزرگ در امور داخلی دیگر کشورها به سر آمده است، تصریح کرد: دخالت برخی قدرتها در امور داخلی کشورهای مستقل از جمله ونزوئلا از دیدگاه ایران غیرقابل قبول است.
  رئیس جمهوری همچنین با اشاره به کاهش قیمت جهانی نفت، گفت: قیمت امروز نفت به زیان تولیدکنندگان و ثبات بازار جهانی است و امیدواریم تلاش هماهنگ صادرکنندگان نفت برای بازگرداندن تعادل به بازار نفت، ادامه یابد تا با ایجاد ثبات و توازن قیمت در بازار، همگان از آن سود ببرند.
  دکتر روحانی با اشاره به رایزنیهای ونزوئلا برای ایجاد تعادل در قیمت جهانی نفت خام اظهار کرد: امیدواریم این حرکت به ثبات و تعادل قیمت نفت در بازارهای جهانی بینجامد.
  وزیر امور خارجه ونزوئلا نیز در این دیدار با تاکید بر ضرورت استحکام بیش از پیش روابط کارکاس با جمهوری اسلامی ایران، گفت: ایران برای ونزوئلا یک دوست و شریک راهبردی است و ملت و دولت ونزوئلا پیوسته در کنار ایران خواهد بود.

نظرات(0)

شما هم میتوانید اولین نظر خود را ثبت نمایید.