#
#
اخبار اقتصادی بورس

مدیرعامل ذوب: از زیان فاصله گرفته‌ایم؛ آمادگی بانک پاسارگاد جهت همکاری با ذوب‌آهن

مدیرعامل ذوب: از زیان فاصله گرفته‌ایم؛ آمادگی بانک پاسارگاد جهت همکاری با ذوب‌آهن
کد: 23733   تاریخ انتشار :۳۱ فروردین ۱۳۹۶ ساعت ۱۱:۴۳

مدیر عامل بانک پاسارگاد به همراه تعدادی از معاونین، مدیران شعب مرکزی و استانی این بانک، ضمن بازدید بخش هایی از خط تولید ذوب آهن اصفهان با مهندس صادقی مدیر عامل این شرکت دیدار وگفتگو نمودند .

در این دیدار مدیر عامل بانک  پاسارگاد ضمن اشاره به مسئولیت های اجتماعی بانک پاسارگاد و اهداف بلند مدت این بانک در خصوص حمایت از تولید و اشتغال، آمادگی خود را برای همکاری بیشتر با این مجتمع بزرگ صنعتی و فراهم آوردن تسهیلات مورد نیاز آن اعلام نمود و از مسئولین ذوب آهن درخواست نمود که ضمن همکاری با تمام بانک ها و اعلام انتظارات خود با مقایسه عملکرد آنها بهترین بانک را برای ادامه همکاری خود بر گزینند .

دکتر قاسمی ذوب آهن اصفهان را یکی از پتانسیل های بزرگ اقتصاد مقاومتی در کشور دانست و گفت : بانک پاسارگاد آمادگی دارد تا قدم های بزرگی در جهت همکاری با ذوب آهن و توسعه این شرکت بردارد تا در مسیری که این مجتمع عظیم صنعتی را به یک بنگاه بسیار موفق هدایت کند ، نقش داشته باشد .

همچنین مهندس صادقی در این دیدار ضمن قدردانی از همکاری های ارزشمند بانک پاسارگاد در طی سالهای گذشته با ذوب آهن اصفهان، گزارشی از وضعیت این شرکت و اقدامات و طرح های آن برای برون رفت از مشکلات مالی و بازگشت به دوران رونق و سودآوری را ارایه نمود و گفت: در سال ۹۵ به میزان ۷۰۰ هزار تن صادرات داشته ایم و در سال ۹۶ نیز برای صادرات یک میلیون تن از تولیدات خود برنامه ریزی کرده ایم .

وی افزود : در سال ۹۵ علی رغم افزایش قابل توجه قیمت زغال سنگ خارجی( به سه برابر و نیم قیمت خود )و همچنین افزایش قیمت زغال سنگ داخلی و از طرفی کاهش تولید نسبت به برنامه های پیش بینی شده ، با انجام طرح های گوناگون مالی و اقتصادی در جهت کاهش هزینه های تمام شده تولید به نتایج مناسبی رسیدیم و در پایان سال ۹۵ از زیان های عملیاتی دور شده ودر ادامه فعالیت ها در سال جاری از زیان کلی نیز خارج خواهیم شد .

مهندس صادقی در ادامه به طرح های مختلف ذوب آهن در زمینه اصلاح ساختارهای اقتصادی و تولیدی شرکت از جمله فروش زمین های متعلق به ذوب آهن در منطقه لنجان و اصفهان ، طرح تزریق پودر زغال ، پروژه کاهش HMR و دیگر طرح ها اشاره نمود و چشم انداز  روشن آنها را تشریح کرد .

download

عضویت کانال اخبار بورس اوراق بهادار تهران (Tse Press) در تلگرام

. . سایت ذوب آهن اصفهان

ذوب آهن اصفهان   

نظرات(0)

شما هم میتوانید اولین نظر خود را ثبت نمایید.


Notice: Undefined variable: user_ID in /home/tsepress/public_html/wp-content/themes/tsepress-theme/comments.php on line 70

Notice: ob_end_flush(): failed to send buffer of zlib output compression (0) in /home/tsepress/public_html/wp-includes/functions.php on line 5219