#
#
اخبار اقتصادی بورس

مشارکت ۶۰ قطعه ساز ایرانی در قرارداد رنو

مشارکت ۶۰ قطعه ساز ایرانی در قرارداد رنو
کد: 26029   تاریخ انتشار :۱۶ مرداد ۱۳۹۶ ساعت ۰۷:۳۱

منصور معظمی در مراسم امضای قرارداد ایدرو و رنو اظهار داشت:این قرارداد بین رنو فرانسه، سازمان گسترش و شرکت پرتو نگین ناصح به امضا می‌رسد که سرمایه‌گذاری ۶۶۰ میلیون یورویی را به همراه دارد.

رئیس سازمان گسترش و نوسازی صنایع با اشاره به سهم ۶۰ درصدی رنو در این قرارداد گفت: سهم سازمان گسترش ۲۰ درصد و سهم شرکت پرتو نگین ناصح نیز ۲۰ درصد تعیین شده است.

رئیس ایدرو با اشاره به اشتغالزایی ۳ هزار نفری پروژه همکاری رنو و ایدرو اظهار داشت: در فاز اول تولید ۱۵۰ هزار دستگاه از محصولات رنو دیده شده که اولین محصولات از اواخر سال آینده وارد بازار خواهد شد. تولید مشترک تا سال ۲۰۲۴ به سقف ۳۰۰ هزار دستگاه می‌رسد.

معظمی ایجاد هاب تحقیق و توسعه توسط رنو در ایران را از جمله ویژگی های قرارداد جدید رنو و ایدرو عنوان کرد و گفت: صادرات ۳۰ درصدی تولیدات مشترک نیز در شبکه رنو دیده شده است. به گزارش فارس، شرکت پرتو نگین ناصح که به عنوان شریک در قرارداد اخیر انتخاب شده است واردکننده محصولات رنو به ایران است.

 

رنو   

نظرات(0)

شما هم میتوانید اولین نظر خود را ثبت نمایید.


Notice: Undefined variable: user_ID in /home/tsepress/public_html/wp-content/themes/tsepress-theme/comments.php on line 70

Notice: ob_end_flush(): failed to send buffer of zlib output compression (0) in /home/tsepress/public_html/wp-includes/functions.php on line 5219