#
#
اخبار اقتصادی بورس

موج انصرافی‌های محصولات سایپا صحت ندارد

موج انصرافی‌های محصولات سایپا صحت ندارد
کد: 12978   تاریخ انتشار :۱۶ آذر ۱۳۹۴ ساعت ۰۶:۴۲

معاون فروش سایپا با اینکه موج انصرافی های محصولات این شرکت صحت ندارد، گفت: این شرکت در بخشنامه جدید خود به نمایندگی‌ها حق انصرف را به صورت موردی برای مشتریان لحاظ کرده است.

به گزارش TSEpress  رضا تقی زاده در گفت‌وگو با خبرنگار اقتصادی خبرگزاری تسنیم، در مورد دلایل دریافت چک یا سفته به همراه گواهی فک پلاک از مشتریان بابت تحویل خودرو در فروش اقساطی خودرو با تسهیلات 25 میلیون تومانی، اظهار داشت: در ابتدا ملاک فروش محصولات ما در قالب وام 25 میلیون تومانی فروش اقساطی رایان سایپا و براساس نظر حقوقدانان شرکت بود، بر همین اساس فقط از مشتریان چک های اقساط دریافت کردیم اما بعداً به دلیل برخی گزاشات در حین ثبت نام و برای جلوگیری از بروز برخی سوء استفاده‌ها به ما تأکید شد که گواهی فک پلاک و چک یا سفته را برای تکمیل پرونده‌ها از مشتریان دریافت کنیم. معاون فروش سایپا با بیان اینکه بعد از اعلام این موضوع  تاکنون حدود 30 هزار نفر نسبت به تکمیل پرونده خود اقدام کرده‌اند، افزود: موج انصرافی‌ها صحت ندارد و حتی این شرکت در بخشنامه جدید خود به نمایندگی‌ها حق انصرف را به صورت موردی برای کسانی که پول اولیه را پرداخت و 6 فقره چک را با تکمیل و تأیید مدارک به نمایندگی های این شرکت ارائه کرده باشند را پیش بینی کرده است. وی اضافه کرد: در حال حاضر روزانه 3 هزار خودرو تحویل مشتریان می‌شود و تعداد انصرافی‌ها اندک شمار است.

نظرات(1)

  1. حسین گفت:

    با اینکه منعکس نمیکنید ولی اخذ سفته یا چک مجدد همان حساب آبگوشت و پتی است (گرو =سند + چک و سفته) بعبارتی ننر بازی خودرو ساز بدولت

شما هم میتوانید اولین نظر خود را ثبت نمایید.