۲۶ خرداد ۱۴۰۳ - 2024 15 Jun
#
#
تحلیل ها

"واتی" پس از اصلاح ۶۱ درصدی!

کد: 22111   تاریخ انتشار :۲۶ دی ۱۳۹۵ ساعت ۱۰:۳۳

یکی از نمادهایی که در ماه‌های اخیر افت قیمت محسوس و اصلاح قابل تأملی را داشته، نماد واتی بوده است. واتی که در پس افت و خیزهای خود همواره با فراز و نشیب‌های خبری از زمین فراسا و بلوک شیران همراه بوده است، این بار در بی‌خبری به سطح حمایتی رسیده است و ...

  به نقل از بورس نیوز، در نمودار قیمت سهام شرکت سرمایه گذاری آتیه دماوند با نماد معاملاتی واتی، همان طور که در تصویر نشان داده شده است، قیمت پس از دست یابی به قله ۳۳۰ تومان در مدت زمان ۷۹ روز، درمسیر اصلاح قرار گرفت و در طی ۱۰۷ روز با رسیدن به قیمت ۱۹۶ تومان، ۶۲ درصد از حرکت صعودی خود را اصلاح کرده است.

بنابر گزارش شرکت کارگزاری نهایت نگر، هم اکنون اما قیمت در محدوده حمایتی مناسبی قرار دارد که می‌تواند با واکنش مثبت همراه شود و بر همین اساس است که باید بگوییم چنانچه شاهد افزایش حجم معاملات و رشد قیمت باشیم، می‌توان با حد ضرر ۱۹۰ تومان و حد سود اول ۲۵۰ تومان، وارد معامله خرید شد. شایان ذکر است که آرایش قیمت دراین محدوده به گونه‌ای است که چنانچه قیمت کف پایین تری شکل ندهد و سقف ۲۲۰ تومان را بشکند، شاهد شکل گیری الگوی کلاسیک کف دوقلو با هدف ۲۵۰ تومان خواهیم بود.

http://www.boursenews.ir/files/fa/news/1395/10/26/103869_570.jpg

آتیه دماوند   واتی   

نظرات(0)

شما هم میتوانید اولین نظر خود را ثبت نمایید.