#
#
اخبار اقتصادی بورس

«وسبحان» با قیمتی معادل 75درصد ارزش خالص دارایی‌ها عرضه میشود

«وسبحان» با قیمتی معادل 75درصد ارزش خالص دارایی‌ها عرضه میشود
کد: 15455   تاریخ انتشار :۵ بهمن ۱۳۹۴ ساعت ۱۴:۴۶

دقایقی قبل جلسه معارفه سهام سرمایه‌گذاری سبحان از مجموعه شرکت‌های تابعه سازمان اقتصادی کوثر در حالی برگزار شد که مدیرعامل این شرکت از احتمال کشف قیمت سهم «وسبحان» در محدوده 75 درصدی ارزش خالص دارایی‌های آن خبر داد.

  به گزارش TSEpress و به نقل از فارس، مالک رحمتی مدیرعامل شرکت سرمایه‌گذاری سبحان در نشست معارفه این سهم در آستانه عرضه اولیه آن گفت: روز چهارشنبه پس فردا 130 میلیون سهم سرمایه‌گذاری سبحان معادل 10 درصد از کل سهام این شرکت برای نخستین بار در بازار دوم فرابورس عرضه و کشف قیمت می‌شود.

وی با اشاره به سبد دارایی‌های متنوع این شرکت در حوزه‌های مسکن، پتروشیمی، مالی و سرمایه‌گذاری و فناوری‌های دانش‌بنیان عنوان کرد: با توجه به شرایط مناسب بازار سهام و نیز انگیزه سهامدار عمده برای کشف قیمت واقعی دارایی‌های خود از طریق بازار سرمایه انتظار می‌رود کشف قیمت هر سهم «وسبحان» در محدوده 75 درصدی ارزش خالص دارایی‌های این شرکت صورت پذیرد.

به گزارش فرارس، این مقام مسئول پیش از این در گفت‌وگو با فارس ارزش خالص دارایی‌های هر سهم خود را در محدوده 220 تومان اعلام کرده بود.

این گزارش در حال تکمیل است

بازار سرمایه   بورس   بورس تهران   

نظرات(0)

شما هم میتوانید اولین نظر خود را ثبت نمایید.


Notice: Undefined variable: user_ID in /home/tsepress/public_html/wp-content/themes/tsepress-theme/comments.php on line 70
#
#
#
#
آخرین اخبار
۴ محرک آغاز فصل صعود
۸ مهر ۱۴۰۲ ساعت ۰۶:۰۲
«فروش خودرو» آزاد شد؟
۸ مهر ۱۴۰۲ ساعت ۰۵:۵۲
اخبار بیشتر

Notice: ob_end_flush(): failed to send buffer of zlib output compression (0) in /home/tsepress/public_html/wp-includes/functions.php on line 5219