۱۰ فروردین ۱۴۰۲ - 2023 30 Mar
#
#
اخبار اقتصادی بورس

پالایشگاه در حال تکمیل "ستاره خلیج فارس" منتظر تامین مالی

پالایشگاه در حال تکمیل
کد: 18864   تاریخ انتشار :۷ تیر ۱۳۹۵ ساعت ۲۳:۳۵

به گزارش  TSEpress  و به نقل از خبرگزاری صدا و سیما، ‌محمدعلی دادور در ارتباط تلفنی با بخش خبری 21 شبکه یک سیما، تحریم ها، کمبود نقدینگی و اجرای ضعیف و نامناسب را از علل تاخیر در راه اندازی پروژه ستاره خلیج فارس، بیان کرد و افزود: تحریم ها موجب تأخیر در تأمین تجهیزات شد.
وی گفت: با بهره برداری از فاز نخست این پروژه، 12 میلیون لیتر به تولید بنزین کشور افزوده می شود و در نتیجه به صادر کننده بنزین تبدیل می شویم.
دادور با بیان اینکه کاغذ بازی های اداری بانک ها موجب تأخیر در تأمین منابع مالی پروژه مجتمع پالایشگاه "ستاره خلیج فارس" شده است، افزود: از حدود 520 میلیون یورو مورد تقاضای ما تا پایان سال 94 توانستیم فقط حدود 218 میلیون یورو از بانک عامل دریافت کنیم.
قائم مقام مجتمع پالایشگاه "ستاره خلیج فارس" گفت: 650 میلیون یورو تسهیلات از صندوق توسعه ملی برای پروژه "ستاره خلیج فارس" مصوب شد.

پالایشگاه ستاره خلیج فارس   

نظرات(0)

شما هم میتوانید اولین نظر خود را ثبت نمایید.


Notice: Undefined variable: user_ID in /home/tsepress/public_html/wp-content/themes/tsepress-theme/comments.php on line 70

Notice: ob_end_flush(): failed to send buffer of zlib output compression (0) in /home/tsepress/public_html/wp-includes/functions.php on line 5219