#
#
اخبار اقتصادی بورس

پالایش نفت تهران صاحب برند توزیع فرآورده‌های نفتی شد

پالایش نفت تهران صاحب برند توزیع فرآورده‌های نفتی شد
کد: 23267   تاریخ انتشار :۱۸ اسفند ۱۳۹۵ ساعت ۱۴:۵۱

مدیرعامل شرکت پالایش نفت تهران از ورود محصولات نفتی با برند این شرکت در بازار داخلی خبر داد.

به گزارش TSEpress بابایی ضمن اعلام این خبر افزود: بر اساس سیاست های دولت و توسعه خصوصی سازی، خدمات شرکت ملی پخش فرآورده های نفتی به پالایشگاه ها واگذار می شود. بر این اساس شرکت پالایش نفت تهران نیز در ارزیابی شرکت ملی پالایش و پخش فرآورده های نفتی ایران، با احراز حد نصاب امتیازی لازم، به عنوان شرکت صاحب صلاحیت معتبر (برند) شناسایی شده و موفق به اخذ مجوز فعالیت به عنوان شرکت زنجیره ای توزیع فرآورده های مایع و CNG شده است.

وی افزود: شرکت صاحب صلاحیت یا برند، شرکتی است که مجموعه ای از جایگاههای عرضه فرآورده های نفتی و سی ان جی را تحت پوشش خدمات خود قرار می دهد. این کار می تواند از طریق ساخت جایگاه های جدید، خرید جایگاه های موجود یا فراهم آوردن خدمات مورد نظر در جایگاه های موجود بدون اصرار بر تجمیع مالکیت در آنها باشد. همچنین این شرکت وظیفه خرید و حمل سوخت از محل انبارهای اصلی شرکت ملی پخش فرآورده­های نفتی و توزیع به موقع آن در جایگاههای تحت پوشش و مسئولیت پایش و کنترل کمیت و کیفیت عرضه فرآورده های نفتی و سی ان جی در جایگاه زیر پوشش را با رعایت استانداردهای مشخص شده عهده دار می شود.

بابایی تاکید کرد شرکت پالایش نفت تهران سعی دارد با در اختیار گرفتن مدیریت عرضه محصولات تولیدی و تکمیل زنجیره تولید و توزیع، ضمن ارائه محصول با کیفیت گامی موثر در راستای اهداف خصوصی سازی دولت براساس اصل ۴۴ قانون اساسی بردارد. از این رو ارتقای سطح رفاه، ایمنی و افزایش کیفیت خدمات قابل ارائه به مصرف‌کنندگان محترم در حوزه عرضه فرآورده‌های نفتی در یک فضای رقابتی سالم در دستورکار این شرکت قرار گرفته است.

پالایش نفت تهران   

نظرات(0)

شما هم میتوانید اولین نظر خود را ثبت نمایید.