#
#
گزارش روز - شنيده ها

پیش بینی بازار 22 دی ماه

پیش بینی بازار 22 دی ماه
کد: 14821   تاریخ انتشار :۲۱ دی ۱۳۹۴ ساعت ۱۳:۱۷

بازاری نوسانی در محدوده سبز رنگ تابلو

خلاصه ای از وضعیت بازار طی معاملات روز اخیر بازار بورس در ابتدای وقت روز اخیر در بسیاری از گروهها در محدوده قیمت صفر تابلو معاملات کار خود را آغاز نمود . پس از گذشت لحظات ابتدایی وقت به ناگاه بر حجم تقاضا افزوده گردید تا زمینه افزایش قیمت ها در همان دقایق ابتدایی فراهم گردد . روند افزایش قیمت ها به حدی ادامه یافت که در همان نیم ساعت ابتدایی وقت برخی نمادها و در راس آنها نمادهای خودرویی با صف خرید همراه گردیدند . نیم ساعت پایانی وقت برخی شرکتهای حقوقی عرضه کننده برخی سهم ها گردیدند تا در پایان وقت قیمت ها کمی با اصلاح همراه گردند.

بازارهای بین المللی و ارز در بازارهای جهانی ، طلا و نفت روز نسبتا آرامی را سپری می نمایند . امروز طلا با 40 سنت کاهش قیمت به سطح 1103 دلار در هر انس رسیده و در بازار نفت ، نفت برنت با 12 سنت کاهش قیمت در محدوده قیمتی 33 دلار و 23 سنت در هر بشکه در حال معامله می باشد . در بازار ارز ، دلار پس از چند روز افزایش قیمت مستمر ، امروز با کمی کاهش قیمت همراه گردیده و به سطح 3695 تومان رسید .

پیش بینی بازار فردا بازار بورس این روزها رالی رو به بالایی را در حال رقم زدن می باشد . رالی صعودی بازار از اوایل دی ماه با شروع حرکت رو به بالای نمادهای کوچک آغاز گردیده و به بتدریج به نمادهای بزرگتر سرایت نمود . بازار روز اخیر در تایید این حرکت ، با افزایش حجم معاملات همراه گردیده و با افزایش قیمت سهام بسیاری از شرکتها پله دیگری از این رالی را خلق نمود . در روند رو به بالای بازار ، ارزش معاملات با افزایش 40 درصدی همراه گردیده و به سطح 200 میلیارد تومان رسید . بازار فردا احتمالا باز هم با فزونی تقاضا بر عرضه مواجه گردیده تا باز هم سهم ها افزایش قیمت بیشتری را تجربه نمایند . در این بین نمادهای خودرویی با توجه به معاملات روز اخیر با اقبال بیشتری نسبت به سایر گروهها مواجه گردیده و پرچم دار فضای سبز رنگ بازار فردا خواهند بود . بازار فردا در ابتدای وقت احتمالا با جوی مثبت کار خود را آغاز خواهد نمود و در ادامه با افزایش حجم تقاضا ، قیمت ها با افزایش نسبی همراه خواهند گردید . پس از گذشت نیم ساعت ابتدایی وقت تب و تاب اولیه بازار فروکش نموده تا سهم ها تا محدوده صفر تابلو اصلاح قیمت نمایند . در ادامه تلاطماتی در محدوده سبز رنگ تابلو معاملات چندان دور از انتظار نخواهد بود .

پیش بینی   

نظرات(0)

شما هم میتوانید اولین نظر خود را ثبت نمایید.


Notice: Undefined variable: user_ID in /home/tsepress/public_html/wp-content/themes/tsepress-theme/comments.php on line 70

Notice: ob_end_flush(): failed to send buffer of zlib output compression (0) in /home/tsepress/public_html/wp-includes/functions.php on line 5219