۱۵ اسفند ۱۴۰۲ - 2024 5 Mar
#
#
اخبار اقتصادی بورس

پیشرفت قابل ملاحظه در پروژه آذرآب

پیشرفت قابل ملاحظه در پروژه آذرآب
کد: 488   تاریخ انتشار :۱۵ آذر ۱۳۹۳ ساعت ۱۵:۰۹

به گزارش TSEpress  و به نقل از بورس نیوز، مدیر مالی شرکت صنایع آذرآب در مصاحبه ای ضمن تشریح وضعیت شرکت مواردی را در خصوص اطلاعات مالی شش ماهه منتهی به 31 شهریورماه 1393 و تاثیرات آن بر پیش بینی عایدی هر سهم سال مالی 1393 تشریح کرد.

به نقل از بورس نیوز، جابری مدیر مالی شرکت صنایع آذرآب ضمن تقدیر از سعه صدر و پشتیبانی سهامداران شرکت، تلاش ها و پیگیری های انجام شده از طریق هیات مدیره شرکت را بسیار عالی و مطلوب ارزیابی کرد و اظهار داشت: بحمداله شرایط کنونی شرکت در وضعیت متعادلی بوده و تلاش و پیگیری های لازم در خصوص اخذ قراردادهای کاری جدید و رایزنی با مقامات ذیصلاح در حال انجام است که امیدواریم این تلاش ها منتج به نتیجه شده و دستاوردهای خوبی را به همراه داشته باشد.

 وی اظهار کرد: طی عملکرد شش ماهه اول توانستیم برنامه های پیش بینی برای دوره مورد نظر را تحقق بخشیده و امید است با ادامه همین روند، عایدی پیش بینی شده برای کل سال که در بودجه اعلام گردیده است، محقق گردد. ضمن اینکه تا این تاریخ شرایطی که باعث عدم تحقق پیش بینی سال 1393 باشد بوقوع نپیوسته است.
 جابری با اعلام این موضوع که در صورت های مالی میان دوره ای شش ماهه ابتدایی سال خوشبختانه به ازای هر سهم مبلغ 131 ریال عایدی محقق شده، عنوان کرد: این مبلغ بیانگر تحقق حدود 51 درصد عایدی برآوردی کل سال می‌باشد .
 وی در خصوص روند اجرایی شدن قراردادهای منعقده تصریح کرد: شرکت صنایع آذرآب آمادگی کامل جهت شروع قراردادهای منعقده را دارا می باشد بنابراین پیگیری های لازم از طرف مدیریت ارشد شرکت با طرف های قرارداد در حال انجام بوده تا موانع موجود مرتفع گردد که به عنوان نمونه می توان به پیشرفت قابل ملاحظه در طراحی (پروسس، بیسیک و مکانیکال) بویلرها، مخازن ذخیره و ایستگاه پمپاژ پروژه سیراف انرژی که یکی از پروژه های بزرگ شرکت است اشاره نمود .

نظرات(0)

شما هم میتوانید اولین نظر خود را ثبت نمایید.


Notice: Undefined variable: user_ID in /home/tsepress/public_html/wp-content/themes/tsepress-theme/comments.php on line 70

Notice: ob_end_flush(): failed to send buffer of zlib output compression (0) in /home/tsepress/public_html/wp-includes/functions.php on line 5219