#
#
گزارش روز - شنيده ها

پیش بینی بازار 6 بهمن ماه

پیش بینی بازار 6 بهمن ماه
کد: 15442   تاریخ انتشار :۵ بهمن ۱۳۹۴ ساعت ۱۲:۵۱

ادامه روند صعودی بازار

خلاصه ای از وضعیت بازار طی معاملات روز اخیر بازار بورس طی معاملات روز اخیر به مانند روز گذشته در ابتدای وقت در بسیاری از گروهها در محدوده سبز رنگ تابلوی معاملات کار خود را آغاز نمود . در ادامه پس از رفت و برگشت های ابتدای وقت ، به مرور شاهد افزایش حجم تقاضا در نمادهای مختلف بازار بودیم . امروز نمادهای بانکی بر خلاف روزهای گذشته در محدوده قرمز رنگ تابلو در معامله بوده اما با گذشت زمان از اواسط وقت با محکم شدن بازار ، برای نمادهای این گروه نیز تقاضا وارد سیستم گردیده تا نمادهای بانکی نیز با افزایش قیمت همراه گردند . جو مثبت حاکم بر بازار تا اواخر وقت بر بازار حکفرما بود .

. بازارهای بین المللی و ارز در بازارهای جهانی ، طی آخرین روز هفته میلادی طلا بدون نوسان قیمتی خاصی در محدوده 1096 دلار در حال معامله بوده و نهایتا کار خود را در نرخ 1098 به پایان برد . اما در بازار نفت ، پس از چند روز نزول قیمت ها ، طی معاملات روز گذشته و امروز شاهد افزایش حدود 10 درصدی قیمتها بودیم بطوریکه نفت برنت از محدوده 28 دلار به 32 دلار و 18 سنت افزایش قیمت را تجربه نمود. در بازار ارز ، دلار امروز کمی کاهش قیمت را تجربه نمود . این ارز رایج بازار ، در حال حاضر در نرخ 3645 تومان در بازار آزاد در حال معامله می باشد .

. پیش بینی بازار فردا بازار بورس در ادامه روند رو به بالای خود امروز پله ای دیگر از رالی رو به بالای خود را تجربه نمود . امروز بار دیگر شاهد رکورد شکنی افزایش حجم معاملات بودیم بطوریکه ارزش معاملات روز اخیر سوای از معاملات عمده و اوراق اجاره به کانال 500 میلیارد تومان وارد گردیده و رقم 512 میلیارد تومان را ثبت نمود . در پی تقابل سنگین عرضه و تقاضا ، پیروز بازار امروز نیز خریداران بودند که این مساله موجب افزایش بیشتر قیمت ها گردید . در خصوص حجم معاملات ، گردش نقدینگی و میزان ورود و خروج سرمایه که از اهمیت ویژه ای در شکل گیری روندها برخوردار می باشد ؛ شنیده هایی مبنی بر خارجی بودن منبع آن به گوش می رسد که در صورت صحت این خبر می توان به ادامه روند رو به بالای بازار در بازه میان مدت امیدوار بود . از اخبار مهم روز اخیر می توان به برنامه سفر روز آینده دکتر روحانی به فرانسه برای عقد قرارداد ایران خودرو اشاره نمود . با توجه به مسائل عنوان شده ، بازار فردا کار خود را در بسیاری از گروهها در محدوده سبز رنگ تابلوی معاملات آغاز نموده و در ادامه به مانند روز اخیر باز هم شاهد تقابل عرضه و تقاضا در محدوده بالای دامنه نوسان روزانه خواهیم بود .

پیش بینی   

نظرات(0)

شما هم میتوانید اولین نظر خود را ثبت نمایید.


Notice: Undefined variable: user_ID in /home/tsepress/public_html/wp-content/themes/tsepress-theme/comments.php on line 70

Notice: ob_end_flush(): failed to send buffer of zlib output compression (0) in /home/tsepress/public_html/wp-includes/functions.php on line 5219