#
#
گزارش روز - شنيده ها

پیش بینی بازار 7 بهمن ماه

پیش بینی بازار 7 بهمن ماه
کد: 15502   تاریخ انتشار :۶ بهمن ۱۳۹۴ ساعت ۱۳:۵۲

بازاری نوسانی در آخرین روز هفته

خلاصه ای از وضعیت بازار طی معاملات روز اخیر بازار بورس طی معاملات روز اخیر در ابتدای وقت در بسیاری از گروهها در محدوده سبز رنگ تابلوی معاملات کار خود را آغاز نمود . نیم ساعت ابتدایی وقت نمادهای بانکی در محدوده 0 تا 1 مثبت و بخش دیگری از بازار در محدوده 1 تا 3 مثبت دامنه نوسان روزانه در حال معامله بودند . پس از گذشت 1 ساعت ابتدایی وقت به مرور قیمت ها با افزایش بیشتری همراه گردیده و برخی از نمادها با صف خرید مواجه گردیدند . ساعت پایانی وقت کمی بر حجم عرضه ها افزوده گردیده و قیمت ها با کاهش نسبی همراه گردیدند .

. بازارهای بین المللی و ارز در بازارهای جهانی ، امروز طلا با اندکی افزایش قیمت مواجه گردیده و به سطح 1114 دلار در هر انس رسیده و در بازار نفت ، نفت برنت ابتدائا با کمی کاهش قیمت همراه گردیده و در ادامه با افزایش قیمت مواجه گردیده به سطح 30 دلار و 40 سنت در هر بشکه رسید . در بازار ارز ، دلار روز آرامی را سپری می نماید . این ارز رایج بازار امروز در بدون نوسان قیمتی خاصی در محدوده 3650 تومان در بازار آزاد در حال معامله می باشد .

. پیش بینی بازار فردا بازار بورس در ادامه روند رو به بالای خود امروز نیز شاهد افزایش بیشتر قیمت ها بود . بازار روز اخیر را می توان هیجانی ترین روز بازار طی 2 سال گذشته دانست چرا که اولا بیش از 30 از درصد از نمادهای بازار با صف خرید همراه بوده ، ارزش معاملات به رقم 580 میلیارد تومان رسیده ، بزرگترین نمادهای بازار از جمله فارس ، تاپیکو ، ومعادن و ... با صف خرید مواجه گردیده و شاخص کل با افزایش بیش از 3 درصدی همراه گردید . همچینین امروز شاهد افزایش نسبتا شدید عرضه ها از سوی شرکتهای حقوقی بازار بودیم امری که منجر به کاهش نسبی قیمتها از اواسط وقت گردید . با توجه به موارد ذکر گردیده احتمالا بازار فردا در برخی گروهها در ابتدای وقت در محدوده قرمز رنگ تابلو کار خود را آغاز نموده و در ادامه احتمالا شاهد نوسانات قیمتی در گروههای مختلف ( بسته به نوع گروه و صنعت ) در محدوده قرمز و یا سبز رنگ تابلوی معاملات خواهیم بود . همچنین مقرر گردیده 10 درصد از سهام شرکت سرمایه گذاری سبحان معادل 130 میلیون سهم برای اولین بار در بازار عرضه گردد . با توجه به سود 18 تومنی این سهم و nav 218 تومانی آن ، احتمالا سهام این شرکت در محدوده قیمتی 150 تومان عرضه گردد . با توجه به این نرخ مبلغی در حدود 20 میلیارد تومان بابت تامین مالی این عرضه مورد نیاز می باشد .

نظرات(0)

شما هم میتوانید اولین نظر خود را ثبت نمایید.


Notice: Undefined variable: user_ID in /home/tsepress/public_html/wp-content/themes/tsepress-theme/comments.php on line 70

Notice: ob_end_flush(): failed to send buffer of zlib output compression (0) in /home/tsepress/public_html/wp-includes/functions.php on line 5219