#
#
اخبار اقتصادی بورس

کارمزدهای بانک‌ها اصلاح شود

کارمزدهای بانک‌ها اصلاح شود
کد: 27023   تاریخ انتشار :۲ آبان ۱۳۹۶ ساعت ۰۹:۳۹

رئیس کانون بانکهای خصوصی از مجلس و سایر دستگاه های ذیربط خواستار بازنگری درباره کارمزدها شد.

به گزارش TSEpress و به نقل بانکداران ۲۴، ازکوروش پرویزیان در مراسم افتتاحیه سومین نمایشگاه بین المللی تراکنش ایران ( ITE ۲۰۱۷) اظهارداشت: این رویداد با پشتیبانی شرکت های بخش خصوصی و کانون بانک های خصوصی و شورای هماهنگی بانک های دولتی برگزار شده است.
وی ادامه داد: اقتصاد مقاومتی که از سوی رهبر معظم انقلاب اعلام شد مبتنی بر عقل و منطق به همراه عزمی راسخ در شرایط موجود است. به کارگیری ابزارهای نوین عاملی برای تحقق این الگو است.
مدیرعامل بانک پارسیان افزود: بانک های کشور نقش مهمی در اجرای این تحولات دارند و ۱، ۵ میلیارد تراکنش نشان از بستر امن سیستم بانکی دارد.
پرویزیان گفت: امروزه به کارگیری جوانان تحصیل‌کرده کشور به عنوان اولویت نخست در کشور است و توجه به کسب و کارهای دانش بنیان بهترین زمینه برای ایجاد اشتغال است و چنین رویدادهایی زمینه ساز نمایش توان این شرکت ها است.
رییس کانون بانک ها و موسسات اعتباری خصوصی درباره اصلاح کارمزدهای بانکی گفت: کارمزدهای شبکه بانکی در حوزه پرداخت از جمله اولویت هایی است که در شرایط فعلی کمک خوبی به سیستم بانکی کشور خواهد داشت و از مجلس شورای اسلامی و تصمیم گیران در این زمینه تقاضا دارم تا نهایت تلاش خود را برای به نتیجه رسیدن این موضوع داشته باشند.

بانک   

نظرات(0)

شما هم میتوانید اولین نظر خود را ثبت نمایید.


Notice: Undefined variable: user_ID in /home/tsepress/public_html/wp-content/themes/tsepress-theme/comments.php on line 70

Notice: ob_end_flush(): failed to send buffer of zlib output compression (0) in /home/tsepress/public_html/wp-includes/functions.php on line 5219