#
#
گزارش روز - شنيده ها

گزارش بازار 19بهمن ماه

گزارش بازار 19بهمن ماه
کد: 15991   تاریخ انتشار :۱۹ بهمن ۱۳۹۴ ساعت ۱۳:۰۱

بازاری سبز رنگ با افزایش فزاینده حجم معاملات

بازار بورس در ابتدای وقت روز اخیر در بسیاری از گروهها کمی بالاتر از قیمت های آخرین معاملات روز گذشته کار خود را آغاز نمود . پس از گذشت لحظات ابتدایی وقت شاهد افزایش حجم تقاضا در نمادهای مختلف و در راس آنها نمادهای بانکی بودیم بطوریکه نماد وبصادر پس از 400 میلیون حجم معامله 200 میلیون صف خرید شد . پس از گذشت ساعت ابتدایی وقت کمی بر حجم عرضه ها افزوده گردید اما تقاضای سنگین در دو گروه بزرگ خودرویی و بانکی مانع از اصلاح زیاد قیمت ها گردیده و مجددا قیمت ها با افزایش نسبی همراه گردیدند . همچنین ارزش معاملات طی روز اخیر با رقمی فزاینده به محدوده 700 میلیارد تومان رسیده که موید ورود نقدینگی جدید به بازار می باشد . نیم ساعت پایانی وقت ، بازار در وضعیت رو به بالا و افزایش نسبی حجم معاملات به کار خود پایان برد . نمادهای قندی با توجه به بتای منفی خود طی معاملات روز اخیر عموما در محدوده قرمز تابلو در حال معامله بودند . همچنین امروز نماد خساپا پس از ارائه شفاف سازی در خصوص تجدید ساختار مالی و فروش زیر مجموعه های خود با صف خرید بیش از 1 میلیارد سهمی مجددا در تابلوی معاملات بازگشایی گردید .

. بازارهای بین المللی در بازارهای جهانی ، امروز طلا با کمی کاهش قیمت مواجه گردیده و به سطح 1177 دلار در هر انس رسید . اما در بازار نفت ، نفت برنت در ابتدای وقت با اندکی افزایش قیمت کار خود را آغاز نموده و در ادامه پس از تلاطمات قیمتی ، با کاهش 2 درصدی قیمت ، به نرخ 33 دلار و 31 سنت در هر بشکه رسید .

. بازار ارز در بازار ارز ، دلار در مسیر رو به پایین خود ، امروز نیز با کاهش قیمت بیشتری مواجه گردید . این ارز رایج بازار هم اینک در نرخ 3658 تومان در حال معامله می باشد .

. شاخص کل طی معاملات روز اخیر شاخص با 1215 واحد افزایش نسبت به روز قبل در رقم 75784 واحد به کار خود پایان داد . همچنین ارزش معاملات در روز اخیر به رقم 1162 میلیارد تومان بالغ گردید که از این میزان ، 475 میلیارد آن مربوط به معاملات عمده و اوراق مشارکت می باشد . نمادهای گروه بانکی و خودوریی بیشترین ارزش معاملات روز اخیر را به خود اختصاص دادند .

گزارش بازار   

نظرات(0)

شما هم میتوانید اولین نظر خود را ثبت نمایید.


Notice: Undefined variable: user_ID in /home/tsepress/public_html/wp-content/themes/tsepress-theme/comments.php on line 70

Notice: ob_end_flush(): failed to send buffer of zlib output compression (0) in /home/tsepress/public_html/wp-includes/functions.php on line 5219