#
#
گزارش روز - شنيده ها

گزارش بازار 21 دی ماه

گزارش بازار 21 دی ماه
کد: 14819   تاریخ انتشار :۲۱ دی ۱۳۹۴ ساعت ۱۰:۴۶

بازگشت فضای مثبت به بازار بازار بورس در ابتدای وقت روز اخیر در بسیاری از گروهها در محدوده قیمت صفر تابلو معاملات کار خود را آغاز نمود . پس از گذشت لحظات ابتدایی وقت به ناگاه بر حجم تقاضا افزوده گردید تا زمینه افزایش قیمت ها در همان دقایق ابتدایی فراهم گردد . روند افزایش قیمت ها به حدی ادامه یافت که در همان نیم ساعت ابتدایی وقت برخی نمادها و در راس آنها نمادهای خودرویی با صف خرید همراه گردیدند . جو مثبت حاکم بر بازار تا اواسط وقت ادامه داشته و با عدم عرضه صف خرید نمادهای خودرویی برخی دیگر از نمادهای پر طرفدار بازار نیز با صف خرید مواجه گردیدند . نیم ساعت پایانی وقت برخی شرکتهای حقوقی عرضه کننده برخی سهم ها از جمله نماد خودرو ، خزامیا ، حتاید و چند سهم دیگر شده تا در پایان وقت قیمت ها کمی با اصلاح همراه گردند . از دلایل جو مثبت حاکم بر بازار امروز می توان به اخبار مثبت سیاسی اقتصادی از جمله مشخص گردیدن زمان سفر رئیس جمهور به فرانسه ، نزدیک شدن به موعد اجرای برجام و رفع تحریم ها اشاره نمود .

بازارهای بین المللی در بازارهای جهانی ، طلا و نفت روز نسبتا آرامی را سپری می نمایند . امروز طلا با 40 سنت کاهش قیمت به سطح 1103 دلار در هر انس رسیده و در بازار نفت ، نفت برنت با 12 سنت کاهش قیمت در محدوده قیمتی 33 دلار و 23 سنت در هر بشکه در حال معامله می باشد .

بازار ارز در بازار ارز ، دلار پس از چند روز افزایش قیمت مستمر ، امروز با کمی کاهش قیمت همراه گردیده و به سطح 3695 تومان رسید .

شاخص کل طی معاملات روز اخیر شاخص با 326 واحد افزایش نسبت به روز قبل در رقم 62788 واحد به کار خود پایان داد . همچنین ارزش معاملات در روز اخیر به رقم 383 میلیارد تومان بالغ گردید که از این میزان ، 181 میلیارد آن مربوط به معاملات عمده و اوراق مشارکت می باشد . نمادهای گروه خودرویی و بانکی بیشترین ارزش معاملات روز اخیر را به خود اختصاص دادند .

گزارش بازار   

نظرات(0)

شما هم میتوانید اولین نظر خود را ثبت نمایید.


Notice: Undefined variable: user_ID in /home/tsepress/public_html/wp-content/themes/tsepress-theme/comments.php on line 70

Notice: ob_end_flush(): failed to send buffer of zlib output compression (0) in /home/tsepress/public_html/wp-includes/functions.php on line 5219