#
#
گزارش روز - شنيده ها

گزارش بازار 3 بهمن ماه

گزارش بازار 3 بهمن ماه
کد: 15313   تاریخ انتشار :۳ بهمن ۱۳۹۴ ساعت ۱۲:۰۹

ادامه روند رو به بالای بازار

بازار بورس در ابتدای وقت اولین روز هفته در بسیاری از گروهها در محدوده قیمت های آخرین معاملات روز چهارشنبه کار خود را آغاز نمود . پس از گذشت لحظات ابتدایی وقت شاهد افزایش حجم عرضه ها خصوصا در نمادهای خودرویی بودیم بطوریکه ابتدا صف خرید خاور عرضه گردیده و در ادامه شاهد عرضه نماد خزامیا بودیم که این مساله موجب منفی شدن قیمت سهام نمادهای خپارس ، خودرو و خبهمن گردید . فضای فروش ایجاد شده در نمادهای خودرویی ، موجب تسری به سایر گروهها گردیده و موجبات کاهش قیمت سایر گروهها را نیز فراهم نمود . از اواسط وقت شاهد افزایش حجم تقاضا در نمادهای خودرویی و تشکیل صف خرید برای برخی نمادهای این گروه بودیم . ساعت پایانی وقت نوبت به گروه بانکی رسید . نمادهای این گروه در پی تشکیل صف خرید برای نماد وتجارت به مرور با افزایش قیمت به محدوده مثبت کامل نوسان همراه گردیده و نهایتا اکثر نمادهای بانکی با صف خرید همراه گردیدند . با تشکیل صف خرید برای نمادهای بانکی و خودرویی سایر گروهها نیز با جوی مثبت همراه گردیده تا شاهد فضایی مثبت در بسیاری از گروههای بازار باشیم .

. بازارهای بین المللی در بازارهای جهانی ، طی آخرین روز هفته میلادی طلا بدون نوسان قیمتی خاصی در محدوده 1096 دلار در حال معامله بوده و نهایتا کار خود را در نرخ 1098 به پایان برد . اما در بازار نفت ، پس از چند روز نزول قیمت ها ، طی معاملات روز گذشته و امروز شاهد افزایش حدود 10 درصدی قیمتها بودیم بطوریکه نفت برنت از محدوده 28 دلار به 32 دلار و 18 سنت افزایش قیمت را تجربه نمود .

. بازار ارز در بازار ارز ، دلار امروز نیز با کمی افزایش قیمت مواجه گردید . این ارز رایج بازار امروز با 10 تومان افزایش قیمت به نرخ 3640 تومان رسیده و هم اینک نیز در همین محدوده قیمت در حال معامله می باشد .

. شاخص کل طی معاملات روز اخیر شاخص کل با 398 واحد افزایش نسبت به روز قبل در رقم 66960 واحد به کار خود پایان داد . همچنین ارزش معاملات در روز اخیر به رقم 698 میلیارد تومان بالغ گردید که از این میزان ، 246 میلیارد آن مربوط به معاملات عمده و اوراق مشارکت می باشد . نمادهای بانکی و خودرویی بیشترین ارزش معاملات روز اخیر را به خود اختصاص دادند .

گزارش بازار   

نظرات(0)

شما هم میتوانید اولین نظر خود را ثبت نمایید.


Notice: Undefined variable: user_ID in /home/tsepress/public_html/wp-content/themes/tsepress-theme/comments.php on line 70

Notice: ob_end_flush(): failed to send buffer of zlib output compression (0) in /home/tsepress/public_html/wp-includes/functions.php on line 5219