#
#
گزارش روز - شنيده ها

گزارش بازار 30 دی ماه

گزارش بازار 30 دی ماه
کد: 15259   تاریخ انتشار :۳۰ دی ۱۳۹۴ ساعت ۱۲:۳۴

ادامه روند صعودی بازار با شیبی ملایم تر

بازار بورس در ابتدای وقت آخرین روز هفته در بسیاری از گروهها در محدوده سبز رنگ تابلوی معاملات کار خود را آغاز نمود . دقایق ابتدایی وقت ، بازار با نوساناتی در محدوده مثبت کامل دامنه نوسان همراه گردید که استارت این اتفاق با عرضه صف خرید خودرو ، خپارس و خساپا زده شد . تلاطمات بازار تا ساعت ابتدایی وقت ادامه داشته و پس از گذشت ساعت ابتدایی وقت کمی از حجم معاملات کاسته شده و بازار به تعادل نسبی رسید . جدای از نمادهای خودرویی ، نمادهای دارویی ، انفورماتیک ، قندی و لاستیکی نیز با اقبال بازار مواجه گردیده و بعضا با صف خرید مواجه گردیدند . نیم ساعت پایانی وقت حجم معاملات با افزایش بیشتری مواجه گردید که علت این مساله ، افزایش حجم تقاضا می باشد . از اخبار مهم مرتبط با بازار طی روز اخیر می توان به خبر برنامه انجام معامله بلوکی سهام شرکت تاید واتر خاور میانه اشاره نمود . گفته می شود دو سهامدار اصلی این شرکت قصد خروج از این شرکت را داشته و مبلغ پایه برای فروش سهام این شرکت 10000 ریال به ازای هر سهم ارزیابی گردیده است .

. بازارهای بین المللی در بازارهای جهانی ، طلا با نیم درصد افزایش قیمت به نرخ 1094 دلار در هر انس رسید . در بازار نفت ، این روزها شاهد نوسانات شدیدی در نرخ این محصول مهم صنعتی هستیم . نفت برنت امروز با 2.5 درصد کاهش قیمت به سطح 28 دلار و 7 سنت رسید .

. بازار ارز در بازار ارز ، دلار روز آرامی را در معاملات روز اخیر سپری می نماید . این ارز رایج بازار ، در حال حاضر نرخ 3605 تومان در بازار آزاد در حال معامله می باشد .

. شاخص کل طی معاملات روز اخیر شاخص با 444 واحد افزایش نسبت به روز قبل در رقم 66562 واحد به کار خود پایان داد . همچنین ارزش معاملات در روز اخیر به رقم 436 میلیارد تومان بالغ گردید که از این میزان ، 108 میلیارد آن مربوط به معاملات عمده و اوراق مشارکت می باشد . نمادهای خودرویی و بانکی به ترتیب بیشترین ارزش معاملات روز اخیر را به خود اختصاص دادند .

نظرات(0)

شما هم میتوانید اولین نظر خود را ثبت نمایید.


Notice: Undefined variable: user_ID in /home/tsepress/public_html/wp-content/themes/tsepress-theme/comments.php on line 70

Notice: ob_end_flush(): failed to send buffer of zlib output compression (0) in /home/tsepress/public_html/wp-includes/functions.php on line 5219