#
#
اخبار اقتصادی بورس

پاییز طلایی ذوب‌آهن اصفهان با ثبت رکورد تولید ماهانه چدن

پاییز طلایی ذوب‌آهن اصفهان با ثبت رکورد تولید ماهانه چدن
کد: 32976   تاریخ انتشار :۳ دی ۱۳۹۷ ساعت ۱۴:۴۶

حوزه معاونت بهره برداری ذوب آهن اصفهان با همکاری سایر بخش های شرکت ، تولید ۲۲۵۶۵۸  تن چدن را طی آذرماه (با دو کوره بلند) محقق نمود که این میزان ، بهترین تولید ماهیانه پس از توقف کوره بلند شماره یک در سال ۹۴ به شمار می رود.

به گزارش TSEpress مهندس تولائیان با اعلام این خبر گفت : حوزه معاونت بهره برداری در راستای سیاست های کارخانه و با تکیه بر دانش و تجربه پرسنل سخت کوش خود، همواره سعی در تحقق اهداف تولید داشته است.

  • وی افزود : حوزه معاونت بهره برداری باتوجه به شرایط سال های اخیر که کوره بلند شماره یک متوقف بوده است و فقط کوره بلندهای شماره ۲ و ۳ در مدار تولید قرار دارند و همچنین باتوجه به محدودیت های اخیر تأمین مواد اولیه مورد نیاز، با افزایش سطح بهره وری و راندمان و با تلاش و کوشش پرسنل سخت کوش نسبت به افزایش میزان تولید اقدام نموده است.
  • معاون بهره برداری شرکت تصریح کرد : در همین راستا این حوزه بر اساس گزارشات ماهیانه عملکرد موفق به تولید ۲۲۵۶۵۸  تن چدن طی آذرماه (با دو کوره بلند) گردید که این مقدار بهترین تولید ماهیانه پس از توقف کوره بلند شماره یک در سال ۹۴ می‌باشد.
  • شایان ذکر است در ماه گذشته ، تلاشگران ذوب آهن اصفهان موفق شدند با تولید ۸۹۶۵ تن چدن ، رکورد تولید روزانه چدن با دو کوره بلند را ثبت نمایند و پاییز طلایی را برای شرکت رقم بزنند .

بازار سرمایه   بورس تهران   ذوب   ذوب آهن اصفهان   

نظرات(0)

شما هم میتوانید اولین نظر خود را ثبت نمایید.