#
#
اخبار اقتصادی بورس

احداث نورد گرم بومی‌سازی شده در فولاد هرمزگان

احداث نورد گرم بومی‌سازی شده در فولاد هرمزگان
کد: 33205   تاریخ انتشار :۱۵ دی ۱۳۹۷ ساعت ۱۷:۵۰

مدیرعامل شرکت فولاد هرمزگان گفت: فولاد هرمزگان به‌زودی به‌سوی احداث نورد گرم بومی‌سازی شده پیش می‌رود و این موضوع را با اتکا به شرکت‌های دانش‌بنیان محقق می‌سازد.

به گزارش TSEpress فرزاد ارزانی در مراسم هفتمین سالروز آغاز به کار شرکت فولاد هرمزگان افزود: شرکت فولاد هرمزگان در سال ۹۶ و ۹۷ در زمره برترین شرکت‌های فولادسازی کشور قرار داشته و باوجود تمامی تحریم‌ها، این روند ادامه خواهد یافت. ارزانی اضافه کرد: در سال قبل توانستیم با تمام تلاش‌های صورت گرفته به رکورد یک‌میلیون و ۴۰۰ هزار تن دست‌یابیم و به‌طور حتم با روندی که در پیش داریم در سال جاری این رکورد بهبود خواهد یافت و همچنان رو به رشد خواهد بود.
  • مدیرعامل شرکت فولاد هرمزگان با بیان اینکه فولاد هرمزگان ۸ درصد تولید فولاد کشور را به خود اختصاص داده است، عنوان کرد: جایگاه فولاد هرمزگان رو به بهبود است و با برنامه‌ریزی صورت گرفته درخصوص تولید ۱۰ میلیون تن فولاد در هرمزگان به‌زودی به قطب بزرگ فولاد کشور تبدیل می‌شویم. وی مزیت شرکت فولاد هرمزگان را کیفیت و تسهیل در صادرات دانست و اظهار کرد: رسیدن به این میزان تولید، انقلاب بزرگی در اشتغال و تولید در کشور و استان هرمزگان به وجود می‌آورد و با احتساب صنایع بالا و پایین‌دستی اشتغال نزدیک به ۳۰۰ هزارنفری را به دنبال می‌آورد. ارزانی فولاد هرمزگان را در زمره برندهای برتر جهانی ذکر کرد و افزود: مشتریان به دنبال فولاد هرمزگان هستند و این یعنی کیفیت فولاد هرمزگان به همگان اثبات‌شده است.
  • وی ادامه داد: در سال ۹۶ توانستیم به رکورد ۷۰ درصد صادرات برسیم که خود رکوردی بی‌نظیری است و در نیمه نخست سال‌جاری باوجود تمامی تحریم‌ها به رکورد ۵۰ درصد صادرات رسیده‌ایم که تا پایان سال به‌طور حتم با رشد مواجه خواهیم بود. مدیرعامل شرکت فولاد هرمزگان اذعان کرد: درحالی‌که در پایان سال ۹۵ شرکت فولاد هرمزگان با زیان انباشته مواجه بود در سال ۹۶ به سوددهی رسید و این روند در نیمه نخست سال جاری تداوم داشته است که در مقایسه با شرکت‌های چند محصولی رقم قابل‌توجهی است. وی با اشاره به اینکه در ۹ ماه سال جاری با تلاش‌های صورت گرفته به میزان تولید یک‌میلیون و ۸۸ هزار تن دست‌یافته‌ایم که نسبت به مدت مشابه سال گذشته رشد ۵/ ۵ درصدی و در بخش احیاها با رشد ۱۱ درصدی نسبت به مدت مشابه سال گذشته دست ‌یافته‌ایم. ارزانی با بیان اینکه با رشد ۲۱ درصدی در بحث فروش داخلی در سال جاری مواجه بوده‌ایم، عنوان کرد: این موضوع نشان‌دهنده موفقیت فولاد در اعتمادسازی با ارتقای کیفیتش است.

بورس تهران   فولاد هرمزگان   هرمز   

نظرات(0)

شما هم میتوانید اولین نظر خود را ثبت نمایید.


Notice: Undefined variable: user_ID in /home/tsepress/public_html/wp-content/themes/tsepress-theme/comments.php on line 70

Notice: ob_end_flush(): failed to send buffer of zlib output compression (0) in /home/tsepress/public_html/wp-includes/functions.php on line 5219