#
#
اخبار اقتصادی بورس

نشست سهامداران حقوقی ذوب آهن اصفهان

نشست سهامداران حقوقی ذوب آهن اصفهان
کد: 34123   تاریخ انتشار :۱۷ اسفند ۱۳۹۷ ساعت ۰۸:۱۸

نشست سهامداران حقوقی شرکت با حضور مهندس زمانی مدیرعامل شرکت سرمایه گذاری صدر تامین، مهندس یزدی زاده مدیرعامل ذوب آهن اصفهان۱۲  اسفندماه در تهران برگزار شد.

به گزارش TSEpress در این نشست مهندس زمانی مراقبت از ارزش سهام و حرکت در جهت افزایش آن را مهم دانست وگفت : یک بنگاه اقتصادی رسالت تولید محصول و فروش آن را دارد که از محل این ارزش آفرینی باید صاحبان سرمایه بهره مند شوند و این روند زمانی که شرکت وارد بورس می شود متفاوت است و با همفکری اعضا می توان ارزش آن را ارتقاء بخشید.

  • وی افزود : ذوب آهن استحقاق بیش از این را دارد و لذا سهامداران چشم امیدشان به ماست که بتوانیم با هماهنگی و مشارکت از این سهام به خوبی مراقبت کنیم.این شرکت پتانسیل هایی دارد که با تبدیل مطمئن آن به دارایی می توان بر آن اطمینان بیشتری حاصل کرد.
  • مهندس یزدی زاده نیز با ارایه گزارش کاملی  از تولید و حرکت در جهت تحقق ظرفیت اسمی ، رفع تنگناهای شرکت و راه های برون رفت از آن را بیان نمود. و ی در ادامن ضمن تشریح اهداف و برنامه های آینده شرکت،  اهمیت صادرات جهت تامین ارزی را مورد تاکید قرار داد.
  • وی یاد آور شد: پروژه های خوبی را با توجه به بحران در دست اقدام داریم که با روند مثبتی در دست پیگیری هستند.
  • در پایان این نشست ضمن پاسخ گویی به پرسشهای سهامدران حاضر،  تصمیمات مهمی برای حمایت از سهم در بازار سرمایه توسط سهامداران حقوقی عمده اتخاذ شد.

بازار سرمایه   بورس تهران   ذوب   ذوب آهن اصفهان   

نظرات(0)

شما هم میتوانید اولین نظر خود را ثبت نمایید.